Про Tex.AC

Компанія Тех.АС увійшла на ринок України в 2013 році обравши для себе основний напрям – зварювальне обладнання.

 

Зварювальні апарати і напівавтоматичні інвертори відразу завоювали лідируючі позиції по продажам. Якість і прийнятна ціна – вигідно відрізняє зварювальне устаткування торгівельної марки Тех.АС серед конкурентів представлених на території України. Висока культура збірки, якісні матеріали і аксесуари, продумана система охолоджування, додатковий комплекс захисту інвертора – і це ще не весь перелік характеристик, завдяки яким, до цих пір затребуване зварювальне обладнання торгівельної марки Тех.АС. Шляхом тривалих переговорів зі світовими виробниками комплектуючих для зварювального обладнання, компанія Тех.АС змогла забезпечити для кінцевого споживача прийнятні ціни, без втрати якості вироблюваного товару.

Поява масок зварювальника було лише питання часу. Оскільки компанією було прийнято рішення виробляти лише якісний товар і не в якому випадку не здешевлювати вироблюване обладнання за рахунок здоров'я і комфорту споживача, вибір ліг на зварювальні маски «Хамелеон». «Хамелеон» - це сучасна і унікальна технологія автоматичного затемнення світлофільтру. Компанія Тех.АС обрала для виробництва масок одні з кращих світлофільтрів на світовому ринку. Дані світлофільтри були перевірені роками і мали хороші характеристики по мірі затемнення, часу затемнення/прояснення і захисту. Також у всіх масках торгівельної марки Тех.АС було реалізовано оглядове вікно великого розміру, що значно збільшує огляд операторові при роботі із зварювальним обладнанням. Пластик, який використовує компанія Тех.АС у виробництві зварювальних масок еластичний і стійкий до механічних дій. Він відмінно захищає обличчя оператора від теплової дії, ультрафіолетового і інфрачервоного випромінювання.

Після того, як були закріплені позиції в сегменті зварювального обладнання, компанія Тех.АС приймає рішення розширити асортимент товару. Електроінструмент – це був наступний рівень в розвитку компанії. Якщо в зварювальному обладнанні все було просто і зрозуміло, то з електроінструментом була проведена складна і непроста робота, яка до цих пір не припинена.

Споживач в даному сегменті виявився балуваним, так-як на той момент ринок України був заповнений всілякими брендами. Було проведено безліч консультацій з продавцями електроінструменту, прочитана величезна кількість відгуків від кінцевих споживачів. Базуючись на здобутих знаннях і тенденцій світового ринку потихеньку почав наповнюватися асортимент. На даний момент в портфелі компанії є такі продукти: мережевий шурупокрут, акумуляторний шурупокрут, електричний дриль, перфаратор, електричний лобзик, будівельний фен, циркулярна пила і кутова шліфувальна машина(болгарка). У кожній групі товару покупець зможе знайти для себе відповідний інструмент виходячи з функціональних особливостей і ціни.

Третім етапом розвитку компанії Тех.АС стало садове обладнання. Заведена була дана група товару по проханнях партнерів і постійних клієнтів. В той момент на ринку України садове обладнання було представлене удосталь, але якісного продукту виявилося не так багато. Підхід компанії Тех.АС до виробництва якісної техніки зіграв їм на руку, і садова техніка почала продаватися на рівні зварювального обладнання і електроінструменту. У портфелі компанії Тех.АС зараз налічується не так багато найменувань товару (бензопила, електропила, мотокоса і електрокоса), але з кожним роком додаються нові продукти і незабаром асортимент досягне і навіть пережене більшість старожилів на ринку України!

Компанія Тех.АС зарекомендувала себе на ринку України, як надійний постачальник якісного товару за прийнятними цінами. Відкриття фірмового інтернету-магазина tex-ас.com.ua – це черговий етап розвитку і дане рішення прийшло, само собою. В компанії Тех.АС завжди було бажання надавати не лише якісний товар кінцевому споживачеві, але і якісний сервіс. У офіційному інтернеті-магазині tex-ас.com.ua клієнт завжди зможе купити товар, отримати детальну консультацію, а зареєструвавшись на сайті(залишивши свою електронну адресу) брати участь у промо-активностях від торгівельної марки Тех.АС.

Наша команда

Наша команда

Наші менеджери завжди допоможуть клієнтові у виборі інструменту або обладнання для майбутніх робіт. Дадуть відповіді на всі питання і нададуть максимально вичерпну інформацію о продукції.

Якість та надійність

Якість та надійність

Продукція торгівельної марки Тех.АС зарекомендувала себе на ринку України як якісне і надійне обладнання. Це стало можливим, завдяки високим вимогам що пред'являються до виробництва і багаторівневому контролю.

Експорт

Експорт

Предметом особливої гордості компанії Тех.АС є той факт, що продукція, представлена в інтернеті-магазині tex-ас.com.ua використовується для реалізації різних проектів більш ніж в тридцяти двох країнах світу.