Новинка
 • Шурупокрут Tex.AC ТА-01-160
 • Шурупокрут Tex.AC ТА-01-160
 • Шурупокрут Tex.AC ТА-01-160
 • Шурупокрут Tex.AC ТА-01-160
 • Шурупокрут Tex.AC ТА-01-160

Шурупокрут Tex.AC ТА-01-160

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ !
Код товару: 00090
Рейтинг: 0 из 5 Голосів: 0
Є в наявності
898 грн
У акумуляторному шурупокруті Тех.АС ТА-01-160 акумулятор розміщений усередині рукоятки, що значно зменшило розміри інструменту. Для збільшення обертаючого моменту встановлений 12В електромотор і двошвидкісний редуктор, завдяки чому досягається максимальне обертальне зусилля в 22Нм. Для комфортної роботи шурупокрут оснащений такими функціями як, автостоп і реверс.
Завантажити інструкцію до Tex.AC ТА-01-160
 • Регулювання рівнів обертаючого моменту
  Регулювання рівнів обертаючого моменту

  Акумуляторний шурупокрут Тех.АС ТА-01-160 має високий обертаючий момент. Для зміни сили обертаючого моменту, встановлена муфта, яка з'єднується з редуктором. Провертаючи муфту від 1 до 18 відбувається зміна максимального зусилля. Окрім зміни обертаючого режиму, в шурупокруті встановлена функція свердління. Даний режим призначений для свердлувальних робіт, де акумуляторний шурупокрут працює з максимальним зусиллям.

   

 • Патрон
  Патрон

  Акумуляторний шурупокрут Тех.АС ТА-01-160 комплектується швидкозатискним двох муфтовим патроном. Патрон призначений для установки різного оснащення з діаметром хвостовика до 10мм. Даний формат патрона зручний для заміни оснащення. Заміна встановленого оснащення відбувається без використання спеціального ключа, досить утримувати патрон рукою для швидкої заміни біти або свердла.

   

 • Кнопка перемикання швидкостей
  Кнопка перемикання швидкостей

  Акумуляторний шурупокрут Тех.АС ТА-01-160 оснащений двошвидкісним планетарним редуктором. Залежно від встановленого режиму змінюється максимальна швидкість. Виставивши перший режим, шурупокрут виконуватиме роботи з швидкістю від 0 до 400 об/хв. На другому режимі шурупокрут розвиває кількість обертів від 0 до 1400 в хвилину. Завдяки цьому користувач виставляє необхідну швидкість обертання залежно від поставлених завдань.

   

 • Редуктор
  Редуктор

  Для збільшення обертаючого моменту і тривалої роботи в акумуляторному шурупокруті Тех.АС ТА-01-160 встановлений двошвидкісний планетарний редуктор. Внутрішні компоненти редуктора виготовлені з металу, дозволяючи виконувати роботи з максимальним обертальним моментом. Корпус редуктора виготовлений із застосуванням полімерів, завдяки чому знижена вага виробу.

   

 • Акумулятор
  Акумулятор

  У акумуляторному шурупокруті Тех.АС ТА-01-160 застосовуються Li-ion батареї. Використання даного типу акумуляторів в значній мірі впливає на комфорт виконання робіт. Li-ion акумулятори не мають «ефекту пам'яті», що дозволяє користувачеві ставити на зарядку акумулятор не залежно від міри розрідженості, і немає необхідності чекати повної розрядки або зарядки батареї.

   

 • Підсвічування
  Підсвічування

  Для виконання робіт в місцях з малим освітлення в акумуляторному шурупокруті Тех.АС ТА-01-160 встановлено підсвічування робочої зони. Підсвічування включається автоматично, як тільки користувач натискує кнопку пуску. Встановлене на корпусі підсвічування розташоване нижче за патрон дозволяючи користувачеві точно виставити використовуваний метиз або інший аксесуар в необхідному місці.

   

 • Комплектація
  Комплектація

  Акумуляторний шурупокрут Тех.АС ТА-01-160 комплектується двома Li-ion батареями потужністю 12В і ємкістю 2Ач. У комплект також входять: зарядний пристрій, що забезпечує заряд акумулятора в перебігу однієї години, і пластиковий кейс, який виконаний з удароміцних полімерних матеріалів. Усередині кейса розташовані відсіки для шурупокрута, акумулятора і зарядного пристрою. Так само в кейсі передбачені відсіки для зберігання різного оснащення.

   

Характеристики Tex.AC ТА-01-160
Модель ТА-01-160
Номінальна напруга (В) 12
Ємність акумулятора (Аг) 2,0
Тип батареї Li-ion
Ступені обертального моменту 18+1
Кількість обертів холостого ходу (об/хв) 0-400/0-1400
Максимальний крутний момент (Н/м) 22
Діаметр патрона (мм) 0,8-10
Підсвічування має
Рівні немає
Індикатор заряду батареї немає
Час зарядки акумулятора (хв) 60
Вага (кг) 1,0
Гарантія (міс) 24
Комплектація Батареї - 2шт., кейс, зарядний пристрій, інструкція, гарантійний талон
Голосів: 0

0

Оцінка

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
Додати відгук
Ваша оцінка