3D
 • Шурупокрут Tex.AC ТА-01-170
 • Шурупокрут Tex.AC ТА-01-170
 • Шурупокрут Tex.AC ТА-01-170
 • Шурупокрут Tex.AC ТА-01-170
 • Шурупокрут Tex.AC ТА-01-170

Шурупокрут Tex.AC ТА-01-170

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ !
Код товару: 00044
Рейтинг: 0 из 5 Голосів: 0
Немає в наявності
Акумуляторний шурупокрут Тех.АС ТА-01-170 призначений для виконання тривалих монтажних робіт. Встановлений електромотор на 18В розвиває обертаючий момент в 25 Н/м. Двошвидкісний редуктор працює в режимах обертання 0-400/1500 об/хв. Для контролю над залишковим зарядом акумулятора, на корпусі розміщений індикатор, що відображує заряд батареї. Встановлене LED підсвічування освітлює робочу зону.
Завантажити інструкцію до Tex.AC ТА-01-170
 • Регулювання рівнів обертаючого моменту
  Регулювання рівнів обертаючого моменту

  Акумуляторний шурупокрут Тех.АС ТА-01-170 володіє високим обертаючим моментом в 25 Н/м. Даного зусилля вистачає для проведення різних монтажних робіт. Регулювання обертаючого моменту забезпечує встановлена муфта, яка з'єднується з двошвидкісним планетарним редуктором. У шурупокруті Тех.АС ТА-01-170 налічується 16 рівнів обертаючого моменту, а також присутній режим свердління.

 • Кнопка перемикання швидкостей
  Кнопка перемикання швидкостей

  Кнопка перемикання швидкості в акумуляторному шурупокруті Тех.АС ТА-01-170 розташована на верхній частині корпусу. Дане розташування запобігає випадковому перемиканню двошвидкісного редуктора. Двошвидкісна система дозволяє працювати шурупокруту в одному зі встановлених режимів. Перший режим призначений для монтажних робіт. Шурупокрут розвиває швидкість обертання патрона від 0 до 400 об/хв. Для виконання свердлувальних робіт застосовується другий режим, в якому шурупокрут працює в діапазоні від 0 до 1500об/хв. Так само другий режим застосовується для укручування саморізів в матеріал невисокої щільності.

 • Редуктор
  Редуктор

  Для виконання тривалих монтажних або свердлувальних робіт в акумуляторному шурупокруті Тех.АС ТА-01-170 встановлюється двошвидкісний планетарний редуктор. Надійність редуктору забезпечують металеві шестерні і компоненти. Для зниження ваги, корпус планетарного редуктора виконаний з пластика, надійно фіксуючи внутрішні компоненти.

 • Акумулятор
  Акумулятор

  Рукоятка в акумуляторному шурупокруті Тех.АС ТА-01-170 виконана в ергономічному стилі, дозволяючи комфортно утримувати шурупокрут при виконанні монтажних або свердлувальних робіт. Для зручності акумулятор кріпиться в нижній частині шурупокрута, дозволяючи операторові легко робити зміну встановленого акумулятора. Для збільшення робочих характеристик шуруповерт комплектується Li-ion акумулятором з ємкістю у 2.0 Аг, і робочою напругою 18В.

 • Підсвічування
  Підсвічування

  На корпусі акумуляторного шурупокрута Тех.АС ТА-01-170 встановлене точкове LED підсвічування. Дане підсвічування автоматично включається і точно освітлює область проведення робіт. LED підсвічування також можна застосовувати для підсвічування об'єктів. Ця функція буде корисною при проведенні робіт в місцях із слабким або недостатнім освітленням.

 • Індикатор батареї
  Індикатор батареї

  На корпусі акумуляторного шурупокрута Тех.АС ТА-01-170 розташований індикатор заряду батареї з трьома LED світлодіодами. При виконанні робіт індикатор відображує міру заряду акумуляторної батареї. Дана функція дозволяє операторові своєчасно підготувати запасний акумулятор або заздалегідь розрахувати час проведення робіт і закінчити роботу завчасно.

 • Комплектація
  Комплектація

  Акумуляторний шурупокрут Тех.АС ТА-01-170 комплектується надійним пластиковим кейсом. Це дозволяє перевозити і зберігати шурупокрут без механічної дії на інструмент. У кейсі передбачені кріплення для різних додаткових аксесуарів. Завдяки двом li-ion-акумуляторам, які входять до комплекту, оператор значно збільшує час проведення робіт. Зарядний пристрій робить зарядку акумулятора в перебігу трьох годин, що збільшує термін служби батареї. Ще в комплект до акумуляторного шурупокрута входить кліпса, для підвішування інструменту на пояс.

Характеристики Tex.AC ТА-01-170
Модель ТА-01-170
Номінальна напруга (В) 18
Ємність акумулятора (Аг) 2,0
Тип батареї Li-ion
Ступені обертального моменту 18+1
Кількість обертів холостого ходу (об/хв) 0-400/1500
Максимальний крутний момент (Н/м) 25
Діаметр патрона (мм) 0,8-10
Підсвічування має
Рівні немає
Індикатор заряду батареї має
Час зарядки акумулятора (хв) 60
Вага (кг) 1,2
Гарантія (міс) 24
Комплектація Батареї - 2шт., кейс, зарядний пристрій, кліпса, інструкція, гарантійний талон
Голосів: 0

0

Оцінка

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
Додати відгук
Ваша оцінка