Хіт продаж
3D
 • Шурупокрут Tex.AC ТА-01-172
 • Шурупокрут Tex.AC ТА-01-172
 • Шурупокрут Tex.AC ТА-01-172
 • Шурупокрут Tex.AC ТА-01-172
 • Шурупокрут Tex.AC ТА-01-172

Шурупокрут Tex.AC ТА-01-172

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ !
Код товару: 00046
Рейтинг: 5 из 5 Голосів: 4
Є в наявності
1650 грн
Акумуляторний шурупокрут Тех.АС ТА-01-172 розрахований на виконання складних монтажних робіт тривалий час. Встановлений двошвидкісний редуктор розвиває швидкість обертання патрона в діапазоні 0-400/1500 об/мін, при цьому обертальний момент досягає 27 Н/м. Для виконання точних робіт на корпусі розташовано два рівні, вертикальний і горизонтальний.
Завантажити інструкцію до Tex.AC ТА-01-172
 • Регулювання рівнів обертаючого моменту
  Регулювання рівнів обертаючого моменту

  У шурупокруті Тех.АС ТА-01-172 оптимальне виставляння обертаючого моменту забезпечує муфта, яка приєднується до металевого планетарного редуктора. Даний регулювальник дозволяє встановити оптимальний обертаючий момент, або обертаюче зусилля. Чим більше встановлено значення обертаючого моменту (цифра на поворотному кільці), тим більшу "потужність" розвиває шурупокрут. Таким чином можна виконувати складніші роботи, що вимагають високий обертаючий момент. Для виконання свердлувальних робіт є додаткова функція свердління, що забезпечує максимальне зусилля для виконання робіт по свердлінню різних матеріалів.

   

 • Система управління
  Система управління

  Встановлена в акумуляторному шурупокруті Тех.АС ТА-01-172 кнопка включення, дозволяє плавно підвищувати або знижувати оберти, залежно від того як сильно ви натискуєте на кнопку. Така кнопка включення є оптимальною для шурупокрута, оскільки частіше при роботі потрібна плавна зміна кількості обертів, щоб уникнути зриву шліцов або закручування саморіза на велику глибину.

  Встановлений на корпусі реверсивний перемикач, за допомогою якого здійснюється зміна напряму обертання валу у зворотний бік.  Дана функція є невід'ємною частиною будь-якого сучасного шурупокрута. Дозволяє операторові проводити роботи по закручуванню і відкручуванню раніше встановлених саморізів та інших витратних матеріалів.

   

 • Кнопка перемикання швидкостей
  Кнопка перемикання швидкостей

  На зовнішній частині корпусу шурупокрута Тех.АС ТА-01-172 розміщена кнопка перемикання швидкостей, основне призначення перемикача — це зміна швидкості. На зниженій швидкості більше зусилля і невеликі оберти, в основному застосовується для монтажних робіт. Підвищені оберти забезпечує друга швидкість, видає максимальну кількість обертів, при цьому обертаючий момент нижче. Основна сфера застосування – свердління різних матеріалів, де потрібна підвищена кількість обертів і не так важливий обертаючий момент.

   

 • Рівні
  Рівні

  Для точного виконання свердлувальних робіт на корпусі акумуляторного шурупокрута Тех.АС ТА-01-172 розміщено два рівні, вертикальний і горизонтальний, так само забезпечують точний напрям при укручуванні саморізів в будівельні матеріали. Завдяки розміщеним рівням, оператор не обмежується у виборі робіт де потрібний точний напрям біти або свердла.

   

 • Редуктор
  Редуктор

  В шурупокруті Тех.АС ТА-01-172 застосовується планетарний редуктор з металевими шестернями. У відмінності від редуктора з пластиковими шестернями такий редуктор призначений для жорсткішої експлуатації інструменту, оскільки метал менш схильний до зносу у відмінності від пластика і витримує велике навантаження. У поєднанні з муфтою, яка приєднується до металевого планетарного редуктора, значно збільшується обертаючий момент, забезпечуючи високе обертаюче зусилля.

   

 • Індикатор батареї
  Індикатор батареї

  Контроль за рівнем заряду батареї у акумуляторному шурупокруті Тех.АС ТА-01-172 забезпечує встановлений на корпусі індикатор, з трьома світлодіодами. Принцип роботи рівня заряду акумулятора дуже простий, при повному заряді батареї горить зелений індикатор, при 70% світиться жовтий, при 40% і менш світиться червоний. Завдяки цій корисній опції оператор заздалегідь зможе оцінити час, який йому знадобиться до завершення робіт і заміні акумулятора на запасну батарею.

   

 • Акумулятор
  Акумулятор

  Шурупокрут Тех.АС ТА-01-172 обладнаний li-ion-акумулятором, який легко знімається від натиснення кнопки. Щоб уникнути перезарядки або перегрівання батареї, передбачений спеціальний захист акумулятора. Досягши максимального рівня зарядки, батарея відключається, запобігаючи передчасному зносу акумулятора. Щоб уникнути перевантаження акумуляторної батареї і замикання, передбачена функція, яка досягши максимального показання струму відключає батарею.

   

 • Підсвічування
  Підсвічування

  Світлодіодне підсвічування дозволяє виконувати роботи з акумуляторним шурупокрутом Тех.АС ТА-01-172 в місцях, де недостатнє освітлення, забезпечуючи підсвічування робочої зони. Завдяки цій корисній опції оператор не обмежений у виконанні робіт, не підв'язаний до певних умов, при яких буде достатня видимість місця проведення роботи.

   

 • Комплектація
  Комплектація

  Акумуляторний шурупокрут Тех.АС ТА-01-172 комплектується двома Li-ion батареями і кліпсою для кріплення інструменту на поясі. Застосовується зарядний пристрій, який здатний зарядити акумулятор протягом декількох годин. Для комфортного транспортування або зберігання інструменту передбачений кейс, виконаний з еластичного пластика. Так само в кейсі є відділення для зберігання різного оснащення, необхідного для виконання повсякденних завдань по свердлінню, монтажу, затягуванню і ряду інших робіт.

   

Характеристики Tex.AC ТА-01-172
Модель ТА-01-172
Номінальна напруга (В) 18
Ємність акумулятора (Аг) 1,5
Тип батареї Li-ion
Ступені обертального моменту 21+1
Кількість обертів холостого ходу (об/хв) 0-400/1500
Максимальний крутний момент (Н/м) 27
Діаметр патрона (мм) 0,8-10
Підсвічування має
Рівні горизонтальний/вертикальний
Індикатор заряду батареї має
Час зарядки акумулятора (хв) 180
Вага (кг) 1,2
Гарантія (міс) 24
Комплектація Батареї - 2шт., кейс, зарядний пристрій, кліпса, інструкція, гарантійний талон
Голосів: 4

5

Оцінка

 • 4
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
Додати відгук
Ваша оцінка
 • Адміністрація Tex.AC
  Спасибо Вам за оценку.
 • На счет ТА 01-170 это 100% точно что 1час?Потому что \"в другом интерне-магазине\" консультанты говорят что время зарядки 3часа!

  Адміністрація Tex.AC
  В аккумуляторном шуруповерте Тех.АС ТА-01-170 реализована функция быстрой зарядки аккумуляторной батареи. Время зарядки аккумулятора 1 час.
 • А у ТА- 01 - 170,какое время зарядки?

  Адміністрація Tex.AC
  Добрый день Дмитрий. В аккумуляторном шуруповерте Тех.АС ТА-01-170 время зарядки 1 час. Спасибо за обращение.
 • Время зарядки у него сколько?

  Адміністрація Tex.AC
  Добрый день Дмитрий. Время полной зарядки аккумуляторного шуруповерта Тех.АС ТА-01-172 - 3 часа. Спасибо за обращение.