3D
 • Шурупокрут Tex.AC ТА-01-174
 • Шурупокрут Tex.AC ТА-01-174
 • Шурупокрут Tex.AC ТА-01-174
 • Шурупокрут Tex.AC ТА-01-174
 • Шурупокрут Tex.AC ТА-01-174

Шурупокрут Tex.AC ТА-01-174

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ !
Код товару: 00048
Рейтинг: 0 из 5 Голосів: 0
Є в наявності
1281 грн
Акумуляторний шурупокрут Тех.АС ТА-01-174 збалансований ергономічний інструмент, призначений для виконання монтажних і свердлувальних робіт. Електромотор потужністю 12В в парі з двошвидкісним редуктором розвиває обертаючий момент в 23 Н/м. Двошвидкісна система працює в режимах 0-400/1500 об/хв. Для виконання складних робіт на корпусі розміщено два рівні для вертикального і горизонтального виставляння інструменту.
Завантажити інструкцію до Tex.AC ТА-01-174
 • Регулювання рівнів обертаючого моменту
  Регулювання рівнів обертаючого моменту

  За виставляння оптимального зусилля в шурупокруті Тех.АС ТА-01-174 відповідає муфта, що дозволяє у поєднанні з трещіткою виставити оптимальне зусилля обертаючого моменту. Можливість виставляння переднавантаження, дозволяє виконувати роботи по вкручуванню  саморізів, без механічного пошкодження матеріалу з яким проводяться роботи.

   

 • Система управління
  Система управління

  Для забезпечення максимального комфорту у акумуляторному шурупокруті Тех.АС ТА-01-174 встановлена кнопка з плавним набором обертів. При роботі відгук інструменту походить від інтенсивності натиснення. Таким чином, кнопка включення виступає додатковою функцією що дозволяє контролювати необхідне число обертів для проведення робіт, що вимагають акуратність впродовж всього виконуваного процесу. Кнопка реверсу розташована так, щоб оператор не припиняючи процес, міг змінювати напрям обертання патрона.

   

 • Кнопка перемикання швидкостей
  Кнопка перемикання швидкостей

  Для проведення робіт шурупокрутом Тех.АС ТА-01-174 важливо виставити оптимальну швидкість обертання. Для вибору швидкості в інструменті встановлений перемикач на два режими. Перший режим служить для монтажних робіт, дозволяє отримати максимальне зусилля при невеликих обертах, зберігаючи цілісність оснащення під час укручування. Друга швидкість застосовується в основному для проведення свердлувальних робіт.

   

 • Рівні
  Рівні

  Виконуючи роботи різного рівня складності дуже важливо направляти акумуляторний шурупокрут Тех.АС ТА-01-174 строго вертикально або горизонтально, для оптимально точного вкручування або свердління використовуваного матеріалу.  Для забезпечення контролю нахилу на корпусі інструмента встановлено два рівні, що вимірюють вертикальний і горизонтальний нахил інструменту, забезпечуючи точність при проведенні різних робіт.

   

 • Редуктор
  Редуктор

  Для забезпечення високого обертаючого моменту, в шурупокруті Тех.АС ТА-01-174 застосовується планетарний редуктор, розрахований на інтенсивні навантаження. Внутрішні компоненти редуктора виконані з металу, забезпечуючи тривалий термін експлуатації інструменту. Для збільшення терміну експлуатації в редукторі застосовується спеціальне мастило. Воно забезпечує своєчасне змазування компонентів, що обертаються.

   

 • Індикатор батареї
  Індикатор батареї

  У шурупокруті Тех.АС ТА-01-174 реалізована проста і в теж час корисна функція, яка передає інформацію операторові про стан заряду в акумуляторі. Відображення відбувається шляхом індикації трьох світлодіодів: зеленого, жовтого і червоного. По мірі зменшення ємності заряду, індикатор міняє колір. Коли спалахує червоний, це означає, що заряду батареї менш третини, і варто підготувати запасний акумулятор для подальшого продовження робіт.

   

 • Акумулятор
  Акумулятор

  Комплектується шурупокрут Тех.АС ТА-01-174 Li-ion акумуляторами. Даний тип акумуляторів є оптимальним для використовування в інструментах, що працюють без вживання мережі. Li-ion акумулятор зручний в експлуатації в першу чергу тим, що не має так званого ефекту пам'яті. Дозволяє операторові проводити зарядку акумулятора на будь-якій стадії не заподіюючи шкоди батареї.

   

 • Підсвічування
  Підсвічування

  Підсвічування у акумуляторному шурупокруті Тех.АС ТА-01-174 слугує для освітлення робочої зони. Включається підсвічування від натиснення на кнопку включення і освітлює робочу зону. Буде корисною під час проведення робіт з малим рівнем освітлення або у важкодоступних затемнених місцях. Завдяки встановленому підсвічуванню в шуропокруті, його можна використовувати як ліхтарик. Для цього кнопку реверсу потрібно встановити в середньому положенні і утримувати курок.

   

 • Комплектація
  Комплектація

  Шурупокрут Тех.АС ТА-01-174 поставляється в спеціальному пластиковому кейсі, призначеному для зберігання.  У кейсі передбачені відсіки для розміщення і фіксації додаткових аксесуарів, а також він запобігає механічній дії на інструмент під час транспортування.  У комплекті йдуть дві акумуляторні батареї, зарядний пристрій і кліпса для кріплення шуруповерта на ремінь.

   

Характеристики Tex.AC ТА-01-174
Модель ТА-01-174
Номінальна напруга (В) 12
Ємність акумулятора (Аг) 1,5
Тип батареї Li-ion
Ступені обертального моменту 21+1
Кількість обертів холостого ходу (об/хв) 0-400/1500
Максимальний крутний момент (Н/м) 23
Діаметр патрона (мм) 0,8-10
Підсвічування має
Рівні горизонтальний/вертикальний
Індикатор заряду батареї має
Час зарядки акумулятора (хв) 180
Вага (кг) 1,1
Гарантія (міс) 24
Комплектація Батареї - 2шт., кейс, зарядний пристрій, кліпса, інструкція, гарантійний талон
Голосів: 0

0

Оцінка

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
Додати відгук
Ваша оцінка