3D
 • Бензинова ланцюгова пила Tex.AC ТА-03-054
 • Бензинова ланцюгова пила Tex.AC ТА-03-054
 • Бензинова ланцюгова пила Tex.AC ТА-03-054
 • Бензинова ланцюгова пила Tex.AC ТА-03-054

Бензинова ланцюгова пила Tex.AC ТА-03-054

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ !
Код товару: 00077
Рейтинг: 5 из 5 Голосів: 2
Є в наявності
2037 грн
Бензопила Тех.АС ТА-03-054 призначена для виконання робіт по розпилюванню деревини. Двотактний мотор потужністю 3.1кВт забезпечує легкість виконання робіт. У бензопилі встановлена шина 457мм. Для плавної роботи пила комплектується повстяним паливним фільтром, який запобігає засміченню паливної системи. За допомогою праймера завжди можна зробити підкочування паливної суміші в камеру згорання, полегшуючи роботу і запуск бензопили.
Завантажити інструкцію до Tex.AC ТА-03-054
 • Система натяжки ланцюга
  Система натяжки ланцюга

  Для установки ланцюга на бензинову пилу Тех.АС ТА-03-054 застосовується ключовий механізм натяжки. Даний механізм працює за принципом зсуву встановленої шини за допомогою гвинта-натягувача відносно провідної зірки, що приводить до послаблення або натягнення ланцюга. Для виконання цієї процедури необхідно ослабити притискні гайки, встановлені на кришці пили.

 • Шина і ланцюг
  Шина і ланцюг

  У бензиновій ланцюговій пилі Тех.АС ТА-03-054 встановлена шина, довжина якої складає 457 мм. Дана довжина шини відмінно підходить для виконання робіт по розпилюванню колод великого і середнього діаметру. Ланцюг, що поставляється, в комплекті має крок ланцюга 0,325". Для оптимальної передачі зусилля необхідно на бензопилу встановлювати шину рекомендованої довжини.

 • Кришка стартера
  Кришка стартера

  Кришка стартера в бензиновій ланцюговій пилі Тех.АС ТА-03-054 володіє малою вагою за рахунок використання полімерних матеріалів. Використання полімерного матеріалу дозволило збільшити вентиляційні відсіки, що вплинуло на краще охолоджування інструменту. Встановлена система «легкий старт» економить час і скорочує витрачене зусилля до 30% на запуск бензопили.

 • Фільтри
  Фільтри
  Бензинова ланцюгова пила Тех.АС ТА-03-054 оснащена повно розмірним повітряним фільтром. Захист від попадання часток забезпечує нейлонова сітка із високим рівнем плетіння ниток. Це дозволяє утримувати найдрібніші частки, запобігаючи їх попаданню в карбюратор. За очищення паливної суміші, що подається, відповідає встановлений паливний фільтр, який запобігає засміченню паливної системи.
 • Карбюратор
  Карбюратор
  У бензиновій ланцюговій пилі Тех.АС ТА-03-054 встановлюється надійний карбюратор, що має підвищений ресурс. Компоненти карбюратора проходять високоточне фрезерування, що впливає на з'єднання компонентів, а також запобігає вірогідності неточного розташування встановлених частин. Завдяки цьому бензопила працює плавно, без ривків.
 • Двигун
  Двигун

  Використання двох компресійних кілець в циліндропоршневій групі і спеціальних прокладок із захисним покриттям, забезпечує надійну роботу двотактного мотора в бензиновій ланцюговій пилі Тех.АС ТА-03-054. Виготовлені компоненти проходять високоточне фрезерування, що дозволяє з'єднати максимально точно всі компоненти мотора. В сукупності ці чинники значно збільшують ресурс двигуна.

Характеристики Tex.AC ТА-03-054
Модель ТА-03-054
Обсяг двигуна (см/куб) 52
Номінальна потужність (Вт) 3100
Довжина шини ( ″ / мм) 18 / 457
Крок ланцюга ( ″ ) 0,325
Кількість ланок в ланцюзі 72
Товщина ланки ланцюга (мм) 1,5
Число обертів холостого ходу (м/с) 14
Функція ″Легкий старт″ має
Механічне гальмо ланцюга має
Праймер має
Об'єм паливного бака (мл) 550
Об'єм масляного бака (мл) 260
Вага (кг) Немає даних
Гарантія (міс) 24
Комплектація Шина, ланцюг, захисний кожух на шину, ключ, інструкція, гарантійний талон
Голосів: 2

5

Оцінка

 • 2
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
Додати відгук
Ваша оцінка
 • Бензопила у меня уже 4 месяца, напилил пока 5 прицепов дров. В основном деревья не твердой породы. Бензопила стоит своих денег однозначно. Мощности хватает с головой для деревьев диаметром ствола до 40см. Заводится всегда хорошо, с первого раза схватывает. После обкатки пришлось подрегулировать холостые обороты винтом \"Т\" так, как они стали завышеные, ведь поршневая группа прикаталась и двигателю стало крутиться легше. Цепь довольно хорошо режет, пока не затупилась. Часто в аналогичных китайских пилах, стандартная цепь вобще \"сырая\" тупиться даже от любых деревьев и резать не хочет в самом начале эксплуатации. А стоковая цепь этой бензопилы ТехАC - неплохая. Проблем с пилой пока никаких небыло, та и думаю не будет, если правильно ее использовать. Главное заливать хороший бензин+масло, всегда перед заправкой топливной смеси или масла протирать вокруг заливных пробок пространство от опилок и пили, что бы при откручивании не попадали опилки в бак и не засосоряли топливную систему и карбюратор. Переодически чистить воздушный фильтр. А так же не перегружать пилу, не резать очень большие деревья, больше чем длинна шины. Не перегревать ее, при длительной валке деревьев, давать остыть немного. Нужно следить за заточкой цепи, что бы всегда была острая и будет служить пила верой и правдой на длительное время!

  Адміністрація Tex.AC
  Добрый день Иван. Огромная благодарность за такой содержательный отзыв. Нам очень приятно, что Вы остались довольны продукцией нашей торговой марки Тех.АС.
 • Магазину спасибо за оперативную работу. Сделал заказ связались через несколько минут. Через 2 часа уже отправили. Через день получил. Удивило, что даже гарантийный талон заполнили и печать поставили. А то часто с других магазинов не заполняют ничего! Комплектация пришла как и положено. Бензопила сделана довольно качествено как на свои деньги (если сравнивать с другими китайскими бензопилами), своих денег однозначно стоит. Пока проходит обкатку на холостом ходу.

  Адміністрація Tex.AC
  Добрый день Иван. Огромная благодарность за такой содержательный отзыв. Нам очень приятно, что Вы остались довольны продукцией нашей торговой марки Тех.АС. Спасибо за Ваш выбор и доверие.