3D
 • Дриль Tex.AC ТА-01-011
 • Дриль Tex.AC ТА-01-011
 • Дриль Tex.AC ТА-01-011
 • Дриль Tex.AC ТА-01-011

Дриль Tex.AC ТА-01-011

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ !
Код товару: 00034
Рейтинг: 0 из 5 Голосів: 0
Немає в наявності
Електричний дриль Тех.АС ТА-01-011 призначений для виконання свердлувальних робіт в різних будівельних матеріалах. Встановлений електромотор потужністю 650Вт розвиває швидкість обертання патрона до 2800 об/хв. Встановлений кулачковий патрон 1,5 -13мм забезпечує точне свердління отворів. У електричному дрилі встановлена кнопка підвищеного ресурсу з регулюванням обертів.
Завантажити інструкцію до Tex.AC ТА-01-011
 • Режими роботи
  Режими роботи

  Основна функція електричного дриля Тех.АС ТА-01-011 – це свердління різних матеріалів. Ударний дриль добре застосовується в побуті. У багатьох випадках електричний ударний дриль повноцінно справляється з бурінням, дозволяючи проводити будівельні роботи в неінтенсивному режимі. Дрилі такого формату досить функціональні, володіють широким спектром використання.

 • Система управління
  Система управління

  Для тривалої експлуатації і комфортної роботи в електричному дрилі Тех.АС ТА-01-011 встановлюється кнопка з підвищеним ресурсом, забезпечуючи тривалий термін експлуатації на спрацьовування від натиснення. Використання якісних компонентів вагомо впливає на відгук інструменту під час роботи з курком. При незначному натисканні на кнопку включення, електричний дриль плавно набиратиме оберти, виконуючи роботи, що вимагають точного і акуратного свердління.

 • Патрон
  Патрон

  Для забезпечення надійної фіксації різного оснащення, ударний дриль Тех.АС ТА-01-011 комплектується ключовим патроном. Працюючи з патроном такої системи, забезпечується краще затягування, не дозволяючи свердлам прокручуватися в патроні при високих навантаженнях. Встановлений патрон виконаний з якісних сплавів. Зубці, розташовані на патроні для затягування оснащення витримують тривалий період експлуатації.

 • Двигун
  Двигун

  Тривалий період експлуатації інструменту забезпечує електромотор, що складається з якісних компонентів. Для зменшення габаритів і збереження потужності в електродрилі Тех.АС ТА-01-011 застосовується лише мідна обмотка. Спеціальне просочення лаком не лише забезпечує захист від механічної дії, але і покращує такі показники як теплопровідність, вологостійкість і високий рівень термостійкості. Технічно правильно виготовлений електромотор має високий період експлуатації.

 • Комплектація
  Комплектація

  Для комфортного проведення свердлувальних робіт, ударний дриль Тех.АС ТА-01-011 комплектується базовими аксесуарами, які полегшують робочий процес. Для зниження навантаження на руки в дрилі є додаткова рукоятка, з можливістю розміщення на шийці дрилі під необхідним кутом для максимального комфорту. Глибиномір - забезпечить точне визначення необхідної глибини свердління.

Характеристики Tex.AC ТА-01-011
Модель ТА-01-011
Номінальна напруга мережі (В) 220
Номінальна частота мережі (Гц) 50
Номінальна потужність (Вт) 650
Кількість обертів холостого ходу (об/хв) 0-2800
Кількість ударів (хв) 44800
Діаметр свердління сталь (мм) 12
Діаметр свердління бетону (мм) 14
Діаметр свердління дерево (мм) 25
Діаметр патрона (мм) 1,5-13
Плавне регулювання обертів має
Довжина мережевого кабелю (см) 170
Вага (кг) 1,7
Гарантія (міс) 24
Особливості -
Комплектація Додаткова рукоятка, глибиномір, ключ для патрона, інструкція, гарантійний талон
Голосів: 0

0

Оцінка

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
Додати відгук
Ваша оцінка