3D
 • Дриль Tex.AC ТА-01-012
 • Дриль Tex.AC ТА-01-012
 • Дриль Tex.AC ТА-01-012
 • Дриль Tex.AC ТА-01-012

Дриль Tex.AC ТА-01-012

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ !
Код товару: 00035
Рейтинг: 0 из 5 Голосів: 0
Немає в наявності
Електричний дриль Тех.АС ТА-01-012 комплектується електромотором 750Вт. Швидкість обертання на холостом ходу складає 2800 об/хв. Кулачковий патрон дозволяє встановлювати оснащення з хвостовиком від 1.5 до 13мм. Завдяки цьому дриль повноцінно виконує роботи по свердлінню і бурінню будівельних матеріалів. Встановлена кнопка підвищеного ресурсу забезпечує чітку роботу ударного дриля.
Завантажити інструкцію до Tex.AC ТА-01-012
 • Режими роботи
  Режими роботи

  Електричний дриль Тех.АС ТА-01-012 призначений для проведення будівельно-ремонтних робіт із застосуванням функції свердління з ударом. Даний тип інструменту виконує безліч різних робіт. Електричний дриль Тех.АС може замінити перфоратор при проведенні нескладних робіт, пов'язаних з бурінням. Як правило, ударні дрилі здатні бурити отвори діаметром в декілька міліметрів в різних матеріалах.

 • Система управління
  Система управління

  За роботу електричного дриля Тех.АС ТА-01-012 відповідає встановлена кнопка, яка забезпечує точну передачу зусилля від натискання, дозволяючи плавно набирати кількість зворотів від мінімуму до максимуму. Додатковою функцією виступає регулювання швидкості, яка дає можливість операторові виставити необхідну кількість обертів для проведення робіт що вимагають невелику швидкість обертання патрона. Фіксатор кнопки включення забезпечує блокування, при цьому робота електричного дриля проходить без постійного натискання курка.

 • Патрон
  Патрон

  Не менш важливу роль в електричному дрилі Тех.АС ТА-01-012 грає встановлений патрон. Якісно виготовлений патрон забезпечує оптимальну фіксацію і знижує вірогідність прокручування оснащення. Зубчастий ключ і зубці на патроні розраховані на регулярні навантаження. Використані компоненти при виготовлені, з відповідних металевих сплавів, забезпечують тривалих термін експлуатації.

 • Двигун
  Двигун

  Для надійної роботи електричного дриля Тех.АС ТА-01-012 встановлюється перевірений якісний електромотор. Для максимальної корисної дії застосовується обмотка з мідних матеріалів. Така обмотка володіє високими показниками, дозволяючи отримати не лише велику потужність, але і мінімальні габарити електромотора. Для збільшення терміну служби мотора застосовують просочення спеціальним лаком, що збільшує електромеханічні показники. Захист від механічного пошкодження забезпечує потрійне покриття лаком, покращуючи захист електромотора.

 • Комплектація
  Комплектація

  У комплекті з ударним дрилем Тех.АС ТА-01-012 йдуть найнеобхідніші аксесуари. Для комфортного проведення свердлувальних робіт в комплекті присутня додаткова рукоятка, забезпечує зниження навантаження на руки під час роботи і чітку фіксацію інструменту. Так само в комплект входить глибиномір. Нескладний по будові аксесуар дозволяє заздалегідь виставити необхідну глибину при свердлінні різних матеріалів.

Характеристики Tex.AC ТА-01-012
Модель ТА-01-012
Номінальна напруга мережі (В) 220
Номінальна частота мережі (Гц) 50
Номінальна потужність (Вт) 750
Кількість обертів холостого ходу (об/хв) 0-2800
Кількість ударів (хв) 44800
Діаметр свердління сталь (мм) 13
Діаметр свердління бетону (мм) 16
Діаметр свердління дерево (мм) 30
Діаметр патрона (мм) 1,5-13
Плавне регулювання обертів має
Довжина мережевого кабелю (см) 170
Вага (кг) 1,7
Гарантія (міс) 24
Особливості -
Комплектація Додаткова рукоятка, глибиномір, ключ для патрона, інструкція, гарантійний талон
Голосів: 0

0

Оцінка

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
Додати відгук
Ваша оцінка