Хіт продаж
3D
 • Дриль Tex.AC ТА-01-205
 • Дриль Tex.AC ТА-01-205
 • Дриль Tex.AC ТА-01-205
 • Дриль Tex.AC ТА-01-205

Дриль Tex.AC ТА-01-205

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ !
Код товару: 00037
Рейтинг: 0 из 5 Голосів: 0
Є в наявності
647 грн
Електричний дриль Тех.АС ТА-01-205 завдяки знижуючому редуктору і електромотору 700Вт здатен виконувати складні роботи. Розвиває швидкість обертання патрона до 1150 об/хв, що дозволяє проводити свердлувальні роботи свердлами великого діаметру. Для швидкої фіксації комплектується швидкозатискним патроном під хвостовик оснащення від 1 до 10мм. Встановлений електронний регулятор дозволяє виставити необхідну кількість обертів.
Завантажити інструкцію до Tex.AC ТА-01-205
 • Режими роботи
  Режими роботи

  Електричний дриль Тех.АС ТА-01-205 призначений для проведення складних свердлувальних робіт. Завдяки встановленому понижуючому редуктору, досягається високий обертаючий момент. При цьому розміри зберігаються компактними і є можливість проводити роботи однією рукою. Електричний дриль Тех.АС виконує складні роботи свердлами діаметром до 25мм, а також здатна виконувати ряд інших робіт.

 • Система управління
  Система управління

  Для комфортної і тривалої роботи електричний дриль Тех.АС ТА-01-205 комплектується кнопкою з функцією регулювання обертів, дозволяючи виконувати роботи що вимагають найменше число обертів. Зручне розташування реверсу, забезпечує операторові комфортне перемикання обертання патрона не перериваючи свердлувальний процес. Розташована на рукоятці фіксуюча кнопка, забезпечує при включенні безперервну роботу електричного дриля. Основний напрям даної функції, максимально полегшити процес свердління протягом тривалого часу.

 • Металевий корпус редуктора
  Металевий корпус редуктора

  Для збереження цілісності і робочого стану частини редуктора, в електричному дрилі Тех.АС ТА-01-205 встановлюється металевий корпус редуктора. Металевий корпус забезпечує надійну фіксацію внутрішніх компонентів, збільшуючи термін експлуатації інструменту. Окрім показників, таких як міцність, металевий редуктор краще відводить тепло, зменшуючи ймовірність перевищення температури при тривалих роботах інструментом.

 • Патрон
  Патрон

  Для комфортної роботи електричний дриль Тех.АС ТА-01-205 комплектується швидкозатискним патроном. Призначення даного патрона - максимально скоротити час на заміну оснащення, при виконанні робіт що вимагають часту зміну використовуваних аксесуарів. У відмінності від ключового патрона швидкозатискний патрон не вимагає наявності спеціального затискного ключа.

 • Двигун
  Двигун

  Збереження невеликих розмірів електромотора у електродрилі Тех.АС ТА-01-205 досягнуте шляхом використання мідної обмотки. Використання мідної обмотки не лише впливає на габарити мотора, але і на потужність. Просочення лаком ізоляції обмоток підвищує електричні і механічні якості ізоляції, збільшує стійкість до нагріву, вологостійкість і покращує її теплопровідність. Основна мета покриття лаком полягає у видаленні вологи з пір ізоляційних матеріалів, заповненні цих пір рідким лаком і сушки лаку для переведення його в твердий стан. Для механічного захисту ізоляції після остаточного просочення лаком і просушування обмоток їх покривають додатковим шаром лаку.

Характеристики Tex.AC ТА-01-205
Модель ТА-01-205
Номінальна напруга мережі (В) 220
Номінальна частота мережі (Гц) 50
Номінальна потужність (Вт) 700
Кількість обертів холостого ходу (об/хв) 0-1150
Кількість ударів (хв) немає
Діаметр свердління сталь (мм) 13
Діаметр свердління бетону (мм) 16
Діаметр свердління дерево (мм) 24
Діаметр патрона (мм) 1,0-10
Плавне регулювання обертів має
Довжина мережевого кабелю (см) 200
Вага (кг) 1,4
Гарантія (міс) 24
Особливості Знижуючий редуктор, швидкозатискний патрон, високий обертальний момент, металевий корпус редуктора, компактний розмір
Комплектація Інструкція, гарантійний талон
Голосів: 0

0

Оцінка

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
Додати відгук
Ваша оцінка