3D
 • Дриль Tex.AC ТА-01-208
 • Дриль Tex.AC ТА-01-208
 • Дриль Tex.AC ТА-01-208
 • Дриль Tex.AC ТА-01-208

Дриль Tex.AC ТА-01-208

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ !
Код товару: 00039
Рейтинг: 0 из 5 Голосів: 0
Немає в наявності
Електричний дриль Тех.АС ТА-01-208 комплектується виконаним з металу корпусом редуктора. Електромотор потужністю 1050Вт розвиває швидкість обертання патрона до 3000 об/хв. В електричному дрилі встановлений кулачковий патрон діаметром від 1,5 до 13мм. На рукоятці розміщені гумові накладки, що запобігають ковзанню інструменту під час робіт.
Завантажити інструкцію до Tex.AC ТА-01-208
 • Режими роботи
  Режими роботи

  Електричний дриль Тех.АС ТА-01-208 працює в двох режимах завдяки встановленому ударному механізму. У першому режимі електродриль виконує роботу по свердлінню отворів в різних матеріалах таких як, дерево, метал, пластик, тощо. Другий режим призначений для буріння отворів, із застосуванням ударного механізму, що складається з двох храповиків, які відштовхуються один від одного під час обертання шпинделя електродвигуна, дозволяючи проводити роботи по бурінню в цеглині або бетоні.

 • Система управління
  Система управління

  В електричному дрилі Тех.АС ТА-01-208 застосовується кнопка включення з підвищеним циклом спрацьовування від натиснення, забезпечуючи тривалий термін експлуатації інструменту. Залежно від натискання на курок, дриль збільшує або зменшує кількість обертів, дозволяючи застосовувати дриль в ролі шурупокрута, де необхідна невелика кількість обертів. Так само на самій кнопці встановлений регулювальник обертів, для оптимального виставляння швидкості обертання патрона. Реверс, розташований біля кнопки, розміщений так, щоб було зручно в ході роботи міняти напрям обертання патрона, не припиняючи робочий процес. Фіксатор в електродрилі Тех.АС ТА-01-208 призначений для блокування кнопки включення. Ця функція буде корисна операторові для роботи з дрилем тривалий час.

 • Металевий корпус редуктора
  Металевий корпус редуктора

  У електродрилі Тех.АС ТА-01-208 використовується корпус редуктора з металевого сплаву, для більш надійної фіксації внутрішніх елементів. Ця функція збільшує термін експлуатації дрилі. Редукторні частини обертаються з великою швидкістю, і для даного механізму необхідний хороший тепловідвід. Металевий редуктор відмінно справляється з цим завданням, забезпечуючи тривалий час експлуатації інструменту з оптимально робочою температурою.

 • Патрон
  Патрон

  У електродрилі Тех.АС ТА-01-208 застосовується кулачковий зубчасто - венцовий патрон. Даний тип патрона простий в експлуатації, він забезпечує надійну фіксацію свердла. Затиск хвостовика здійснюється за допомогою спеціального ключа, який дає оптимальне зусилля для затиску оснащення, при цьому показник зусилля при фіксації оснащення вищий, ніж у більшості швидкозатискних патронів.

 • Двигун
  Двигун

  Електричний дриль Тех.АС ТА-01-208 комплектується електродвигуном із застосуванням мідної обмотки, що дозволяє отримати велику потужність при невеликих розмірах. Для збільшення терміну експлуатації і захисту від зовнішнього пошкодження, обмотка електромотора покривається спеціальним лаком. Для більшої надійності покриття лаком проходить в кілька етапів. Накладається лак в три шари, тим самим крім захисту зменшується ймовірність відшарування лаку і зменшується, ймовірність пробою струмом.

 • Комплектація
  Комплектація

  Електричний дриль Тех.АС ТА-01-208 комплектується всіма необхідними аксесуарами, такими як додаткова рукоятка для забезпечення зусилля і комфорту під час свердління великих отворів тривалий час. Глибиноміром, за допомогою якого виставляється необхідна глибина свердління. Спеціальним ключем для патрона і запасними щітками, так як щітки з часом при експлуатації стираються і необхідно їх заміняти щоб уникнути поломки колектору.

Характеристики Tex.AC ТА-01-208
Модель ТА-01-208
Номінальна напруга мережі (В) 220
Номінальна частота мережі (Гц) 50
Номінальна потужність (Вт) 1050
Кількість обертів холостого ходу (об/хв) 0-2800
Кількість ударів (хв) 44800
Діаметр свердління сталь (мм) 14
Діаметр свердління бетону (мм) 16
Діаметр свердління дерево (мм) 40
Діаметр патрона (мм) 1,5-13
Плавне регулювання обертів має
Довжина мережевого кабелю (см) 200
Вага (кг) 1,8
Гарантія (міс) 24
Особливості Металевий корпус редуктора
Комплектація Додаткова рукоятка, глибиномір, ключ для патрона, інструкція, гарантійний талон
Голосів: 0

0

Оцінка

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
Додати відгук
Ваша оцінка