3D
 • Електрична ланцюгова пила Tex.AC ТА-03-227
 • Електрична ланцюгова пила Tex.AC ТА-03-227
 • Електрична ланцюгова пила Tex.AC ТА-03-227

Електрична ланцюгова пила Tex.AC ТА-03-227

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ !
Код товару: 00065
Рейтинг: 0 из 5 Голосів: 0
Є в наявності
2134 грн
Електропила Тех.АС ТА-03-227 з функцією безключової натяжки ланцюга призначена для виконання подовжніх і поперечних розпилів в деревині. Встановлений електромотор потужністю 2700Вт, який забезпечує оптимальне зусилля для обертання ланцюга. Електрична пила Тех.АС ТА-03-227 комплектується шиною завдовжки 406мм.
Завантажити інструкцію до Tex.AC ТА-03-227
 • Система натяжки ланцюга
  Система натяжки ланцюга

  У електропилі Тех.АС ТА-03-227 встановлена система швидкого натягнення ланцюга без використання ключа. Користувачу досить ослабити притискний механізм кришки і провернути натягувач ланцюга. При цьому шина рухатиметься вперед або назад, ослабляючи або збільшуючи натягнення. Даний механізм значно скорочує витрачений час на натягнення ланцюга і користувачеві немає потреби носити з собою додатковий інструмент.

 • Двигун
  Двигун

  Ланцюгова електрична пила Тех.АС ТА-03-227 комплектується електромотором потужністю 2700Вт. Використання мідної обмотки при виготовленні електромотора дозволяє отримати велику потужність і зберегти невеликі габарити двигуна. Для захисту обмотки застосовується багатошарове лакування, що дозволяє збільшити термін експлуатації і захистити мотор від зовнішньої механічної дії.

 • Захист оператора
  Захист оператора

  Електрична ланцюгова пила Тех.АС ТА-03-227 оснащена спеціальним електронним гальмом. В мить, коли користувач відпускає кнопку пуску, відбувається миттєва зупинка рухомого ланцюга. Завдяки цій функції значно збільшується безпека для користувача. Окрім електронного гальма ланцюга встановлено додаткове фронтальне гальмо. Спрацьовування фронтального гальма походить від мимовільного вилучання руки при розпилюванні, коли попадається тверда частина деревини або сучок. При смиканні пили оператор натискує на фронтальний щиток, тим самим приводить ланцюг до повної зупинки.

 • Функція швидкої заміни щіток
  Функція швидкої заміни щіток

  У електричній ланцюговій пилі Тех.АС ТА-03-227 встановлений щітковий вузол з функцією швидкого доступу до щіток. Дана функція дозволяє користувачеві самостійно робити обслуговування електропили. Заміна щіток не вимагає розбирання пили, досить викрутити щіткотримач і витягувати щітки для заміни або діагностики. Дана процедура не вимагає звернення в сервісний центр, і наявність спеціального інструменту.

Характеристики Tex.AC ТА-03-227
Модель ТА-03-227
Номінальна напруга мережі (В) 220
Номінальна частота мережі (Гц) 50
Розташування двигуна Поздовжнє
Довжина шини ( ″ / мм ) 16 / 406
Крок ланцюга ( ″ ) 3/8
Кількість ланок в ланцюзі 57
Товщина ланки ланцюга (мм) 1,1
Номінальна потужність (Вт) 2700
Потужність (л/с) 3,62
Число обертів холостого ходу (м/с) 14
Блокування кнопки увімкнення має
Електронне гальмо ланцюга має
Механічне гальмо ланцюга має
Функція швидкої заміни щіток має
Вага (кг) 5
Гарантія (міс) 24
Особливості Швидка натяжка ланцюга
Комплектація Шина, ланцюг, захисний кожух на шину, інструкція, гарантійний талон
Голосів: 0

0

Оцінка

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
Додати відгук
Ваша оцінка