3D
 • Електрична ланцюгова пила Tex.AC ТА-03-228
 • Електрична ланцюгова пила Tex.AC ТА-03-228
 • Електрична ланцюгова пила Tex.AC ТА-03-228

Електрична ланцюгова пила Tex.AC ТА-03-228

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ !
Код товару: 00072
Рейтинг: 0 из 5 Голосів: 0
Є в наявності
2150 грн
Електропила Тех.АС ТА-03-228 використовується для виконання розпилів в деревині. Електромотор потужністю 2800 Вт забезпечує легкість проведення робіт при розпилюванні крупних стволів. Фронтальне гальмо і електронне гальмо ланцюга гарантують користувачеві підвищену безпеку при проведенні робіт. Комплектується електрична пила шиною 406мм.
Завантажити інструкцію до Tex.AC ТА-03-228
 • Система натяжки ланцюга
  Система натяжки ланцюга

  У електропилі Тех.АС ТА-03-228 встановлена ключова система натягнення ланцюга. Натягнення відбувається за допомогою гвинта-натягувача. Провертаючи болт, відбувається послаблення або натягнення ланцюга. Встановлена притискна кришка фіксується на одному болті за допомогою притискної гайки. Перш ніж ослабити або підтягнути ланцюг необхідно ослабити притискну гайку для послаблення фіксації шини, що дозволить зробити її зсув.

 • Двигун
  Двигун

  Ланцюгова електрична пила Тех.АС ТА-03-228 оснащується електромотором потужністю 2800Вт. Високу потужність і невеликі габарити мотору забезпечує використання мідної обмотки в роторі і статорі. Використання мідної обмотки дозволяє зберегти невеликі габарити, зробивши електропилу компактнішої. Для захисту від зовнішньої механічної дії обмотка покривається спеціальним лаком в декілька шарів. Так само лакування запобігає розшаруванню обмотки і збільшує термін експлуатації електродвигуна.

 • Захист оператора
  Захист оператора

  У електричній ланцюговій пилі Тех.АС ТА-03-228 встановлено електронне гальмо ланцюга «автостоп». Основне завдання системи забезпечити швидку зупинку ланцюга, при віджиманні користувачем кнопки пуску. Завдяки цьому значно знижується вірогідність травмування в непередбачених ситуаціях. Додатковим захистом в електричній пилі Тех.АС ТА-03-228 виступає механічне гальмо ланцюга.

 • Функція швидкої заміни щіток
  Функція швидкої заміни щіток

  Для зручності в електричній ланцюговій пилі Тех.АС ТА-03-228 встановлена функція «швидка заміна щіток». Завдяки цій функції у користувача завжди є вільний доступ до щіток і при необхідності він у будь-який момент може витягувати щітки для заміни або перевірки їх на цілісність. Процедура не займає багато часу, досить скористатися підручними предметами, що дозволяють відкрутити щіткотримач.

Характеристики Tex.AC ТА-03-228
Модель ТА-03-228
Номінальна напруга мережі (В) 220
Номінальна частота мережі (Гц) 50
Розташування двигуна Поздовжнє
Довжина шини ( ″ / мм ) 16 / 406
Крок ланцюга ( ″ ) 3/8
Кількість ланок в ланцюзі 57
Товщина ланки ланцюга (мм) 1,1
Номінальна потужність (Вт) 2800
Потужність (л/с) 3,75
Число обертів холостого ходу (м/с) 14
Блокування кнопки увімкнення має
Електронне гальмо ланцюга має
Механічне гальмо ланцюга має
Функція швидкої заміни щіток має
Вага (кг) 5,3
Гарантія (міс) 24
Особливості -
Комплектація Шина, ланцюг, захисний кожух на шину, ключ, інструкція, гарантійний талон
Голосів: 0

0

Оцінка

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
Додати відгук
Ваша оцінка