3D
 • Електрична ланцюгова пила Tex.AC ТА-03-232
 • Електрична ланцюгова пила Tex.AC ТА-03-232
 • Електрична ланцюгова пила Tex.AC ТА-03-232

Електрична ланцюгова пила Tex.AC ТА-03-232

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ !
Код товару: 00088
Рейтинг: 0 из 5 Голосів: 0
Є в наявності
2695 грн
Електропила Тех.АС ТА-03-232 комплектується потужним електромотором 2900Вт, що дозволяє з легкістю проводити складні роботи по розпилюванню деревини встановленою шиною 406мм. Для оптимального балансу мотор розташований подовжньо, а система швидкої натяжки ланцюга в лічені секунди дозволить зробити налаштування ланцюга без використання спеціального ключа.
Завантажити інструкцію до Tex.AC ТА-03-232
 • Система натяжки ланцюга
  Система натяжки ланцюга

  У ланцюговій електричній пилі Тех.АС ТА-03-232 встановлений безключовий механізм натягнення ланцюга. Даний механізм дозволяє робити натягнення ланцюга, не застосовуючи додатковий інструмент. Для зміни рівня натягнення, користувачеві досить ослабити притискний механізм, що приведе до розблокування шини. Після чого за допомогою зовнішньої ручки натягнути ланцюг до потрібного рівня і зафіксувати шину.

   

 • Двигун
  Двигун

  У електричній ланцюговій пилі Тех.АС ТА-03-232 встановлений потужний електромотор. Потужність мотора складає 2900Вт, що дозволяє проводити роботи по розпилюванню деревини великого діаметру. Для зниження габаритів і ваги застосовується мідна обмотка ротора і статора, дозволяючи досягти вищу потужність при збереженні невеликих розмірів. Електромотор встановлений в захисний кожух, що значно знижує рівень пошкодження від часток, що потрапляють всередину.

   

 • Захист оператора
  Захист оператора

  Електрична ланцюгова пила Тех.АС ТА-03-232 оснащена декількома захистами оператора. Для збільшення рівня безпеки встановлено механічне і електричне гальмо ланцюга. Так само високий рівень безпеки забезпечує автоматичний запобіжник. При заклинюванні шини або, коли ланцюг потрапляє на тверду ділянку деревини, відбувається блокування руху ланцюга. У цей момент спрацьовує запобіжник, вмить зупиняючи рух, паралельно відключаючи живлення, що подається на електромотор.

   

 • Плавний пуск
  Плавний пуск

  Ланцюгова електрична пила Тех.АС ТА-03-232 оснащена системою плавного пуску. Дана система не лише запобігає ривку пили у момент запуску, але і значно знижує навантаження на електромотор. У момент пуску електропили спрацьовує обмежувач напруги, поступово нарощуючи повну потужність в перебігу короткого часу. Завдяки цьому значно збільшується термін експлуатації електромотора і встановлених шестерень в частині редуктора.

   

 • Індикатор напруги
  Індикатор напруги

  У електричній ланцюговій пилі Тех.АС ТА-03-232 встановлений індикатор напруги. При підключенні електропили до мережі спалахує індикатор напруги, відображуючи справність живлячої мережі. В разі зупинки роботи електропили або відсутності індикації напруги, користувачеві необхідно перевірити мережу на наявність обриву і усунути несправність.

   

Характеристики Tex.AC ТА-03-232
Модель ТА-03-232
Номінальна напруга мережі (В) 220
Номінальна частота мережі (Гц) 50
Розташування двигуна Поздовжнє
Довжина шини ( ″ / мм ) 16 / 406
Крок ланцюга ( ″ ) 3/8
Кількість ланок в ланцюзі 57
Товщина ланки ланцюга (мм) 1,1
Номінальна потужність (Вт) 2900
Потужність (л/с) 3,89
Число обертів холостого ходу (м/с) 14
Блокування кнопки увімкнення має
Електронне гальмо ланцюга має
Механічне гальмо ланцюга має
Функція швидкої заміни щіток немає
Вага (кг) 6
Гарантія (міс) 24
Особливості Швидка натяжка ланцюга, Плавний пуск, Індикатор напруги, Автоматичний запобіжник
Комплектація Шина, ланцюг, захисний кожух на шину, інструкція, гарантійний талон
Голосів: 0

0

Оцінка

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
Додати відгук
Ваша оцінка