• Електрокоса Tex.AC ТА-03-318

Електрокоса Tex.AC ТА-03-318

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ !
Код товару: 00068
Рейтинг: 0 из 5 Голосів: 0
Немає в наявності
Електрокоса Тех.АС ТА-03-318 призначена для скошування трави, бур'янів і паростків. Комплектується електромотором потужністю 1800Вт, що дозволяє розвинути швидкість обертання валу на холостому ходу до 10000 об/хв. Прямий нерозбірний кардан забезпечує оптимальну передачу зусилля для робіт. Для більшого комфорту, встановлена додаткова рукоятка, завдяки якій збільшується площа скошування і зменшується навантаження на руки.
Завантажити інструкцію до Tex.AC ТА-03-318
 • Штанга
  Штанга
  Для оптимальної передачі зусилля від електромотора на нижній редуктор в електрокосі Тех.АС ТА-03-318 встановлюється суцільнометалевий карданний вал на 7 зубців. Для зниження вібрації і механічної дії на валу знаходяться підшипники. Встановлені підшипники щільно розташовані усередині штанги, утримуючи вал у фіксованому положенні. Вузли усередині штанги змащені спеціальним мастилом для високо обертальних компонентів.
 • Двигун
  Двигун
  Для кращого виконання робіт по скосу трави і крупної рослинності в електрокосі Тех.АС ТА-03-318 встановлюється електромотор потужністю 1800Вт. Перед установкою електромотор перевіряється на биття, а також він проходить необхідне фрезерування і центрування. Для збільшення характеристик обмотка електромотора виконана з мідного дроту. Багатошарове лакування обмотки захищає від механічної дії часток, що потрапляють всередину, і запобігає розшаруванню.
 • Редуктор
  Редуктор
  Рух електромотора в електрокосі Тех.АС ТА-03-318 передається на вал через встановлений верхній редуктор. Для збільшення зносостійкості шестерні редуктора виготовляються із спеціального металевого сплаву, здатного витримувати високі навантаження тривалий час. Встановлені підшипники в редукторі мають закриту форму, запобігаючи попаданню часток всередину. Для зниження механічного зносу частина редуктора залита спеціальним мастилом, призначеним для редукторних механізмів.
 • Система управління
  Система управління
  Для зручності і збільшення площі скосу за один помах в електрокосі Тех.АС ТА-03-318 встановлена ергономічна рукоятка, що нагадує формою велосипедну. Дана форма вибрана для того, щоб користувач міг без особливих зусиль скошувати більшу кількість трави, оскільки при такій формі рукоятки розмах значно збільшений.
Характеристики Tex.AC ТА-03-318
Модель ТА-03-318
Номінальна напруга мережі (В) 220
Номінальна частота мережі (Гц) 50
Номінальна потужність (Вт) 1800
Число обертів холостого ходу (об/хв) 10000
Тип штанги Немає даних
Товщина волосіні (мм) 2,4
Ширина зрізу волосінню (мм) 420
Ширина зрізу ножем (мм) 250
Вага (кг) Немає даних
Гарантія (міс) 24
Комплектація Немає даних
Голосів: 0

0

Оцінка

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
Додати відгук
Ваша оцінка