• Стрічкова шліфувальна машина Tex.AC ТА-01-520
 • Стрічкова шліфувальна машина Tex.AC ТА-01-520
 • Стрічкова шліфувальна машина Tex.AC ТА-01-520
 • Стрічкова шліфувальна машина Tex.AC ТА-01-520

Стрічкова шліфувальна машина Tex.AC ТА-01-520

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ !
Код товару: 00099
Рейтинг: 0 из 5 Голосів: 0
Є в наявності
1430 грн
Стрічкова шліфувальна машина Тех.АС ТА-01-520 призначена для обробки різних поверхонь за допомогою шліфувальної стрічки. Електромотор потужністю 1100Вт забезпечує стабільну роботу шліфувальною стрічкою 76х457мм із швидкістю обертання від 120 до 260 м/хв. Для збільшення комфорту виконання робіт, шліфувальна машина оснащена функцією стаціонарного кріплення.
Завантажити інструкцію до Tex.AC ТА-01-520
 • Корпус
  Корпус

  Корпус стрічкової шліфувальної машини Тех.АС ТА-01-520 має ергономічні форми. Для зручності виконання шліфувальних робіт на рукоятці розміщені гумові накладки, що дозволяють надійно утримувати СШМ в руках. За допомогою додаткової поворотної рукоятки, розташованої в передній частині корпусу, оператор інтуїтивно регулює зусилля на шліфмашину, розподіляючи тиск по всьому периметру. Для стаціонарного кріплення на корпусі розміщені кріпильні отвори для струбцин.

 • Двигун
  Двигун

  У стрічковій шліфувальній машині Тех.АС ТА-01-520 встановлений електромотор високої потужності. Для досягнення високих показників двигуна, обмотка статора і ротора виготовляється з мідного дроту. Використання мідної обмотки дозволило не лише отримати високу потужність, але і понизити загальні розміри електромотора. Спеціальний лак захищає обмотку від різних механічних дій, а також від розшарування. Завдяки цьому збільшується термін експлуатації мотора в цілому.

 • Регулювання швидкості
  Регулювання швидкості

  Стрічкова шліфувальна машина Тех.АС ТА-01-520 оснащена функцією регулювання обертів. Регулювання обертів грає важливу роль під час проведення шліфувальних робіт. За допомогою регулювання користувач виставляє необхідне значення руху стрічки змінюючи швидкість обертання від 120 до 260 м/хв. Правильно виставлена швидкість руху забезпечує кращий результат і не піддає поверхню надлишковій механічній дії.

 • Ролики
  Ролики

  Для обертання абразивної стрічки в шліфувальній машині Тех.АС ТА-01-520 встановлено два ролики. Основний ролик ведучий, за допомогою якого відбувається обертання стрічки. Другий ролик – «направляючий». Він зроблений меншого розміру, дозволяючи операторові контролювати шліфувальні роботи у важкодоступних місцях.

 • Стрічка
  Стрічка

  У стрічковій шліфувальній машині Тех.АС ТА-01-520 застосовується абразивна стрічка на тканинній основі розміром 76х457мм. Даний розмір абразивної стрічки дозволяє проводити шліфувальні роботи на об'єктах великого розміру. Для досягнення оптимального результату необхідно встановлювати абразивну стрічку з відповідною зернистістю. Правильно підібрана зернистість абразивної стрічки дозволить операторові отримати максимально якісний результат по шліфуванню поверхні.

 • Комплектація
  Комплектація

  У комплект стрічкової шліфувальної машини Тех.АС ТА-01-520 входить абразивна стрічка, знімний пилозбірник для відпрацьованого матеріалу з функцією швидкої відчистки і комплект струбцин, за допомогою яких користувач встановлює стрічкову шліфувальну машину в стаціонарному положенні. Для відчистки СШМ досить розстебнути пилозбірник і зробити очищення від накопиченого пилу.

Характеристики Tex.AC ТА-01-520
Модель ТА-01-520
Номінальна напруга мережі (В) 220
Номінальна частота мережі (Гц) 50
Номінальна потужність (Вт) 1100
Кількість обертів холостого ходу (об/хв) 120-260
Розмір шліфувальної стрічки (мм) 76х457
Плавне регулювання обертів має
Довжина мережевого кабелю (см) Немає даних
Вага (кг) 3,5
Гарантія (міс) 24
Комплектація Шліфувальна стрічка, мішок для збору пилу, струбцини, інструкція, гарантійний талон
Голосів: 0

0

Оцінка

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
Додати відгук
Ваша оцінка