Хіт продаж
 • Стрічкова шліфувальна машина Tex.AC ТА-01-530
 • Стрічкова шліфувальна машина Tex.AC ТА-01-530
 • Стрічкова шліфувальна машина Tex.AC ТА-01-530
 • Стрічкова шліфувальна машина Tex.AC ТА-01-530

Стрічкова шліфувальна машина Tex.AC ТА-01-530

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ !
Код товару: 00100
Рейтинг: 0 из 5 Голосів: 0
Є в наявності
1580 грн
Стрічкова шліфувальна машина Тех.АС ТА-01-530 призначена для зачистки і шліфування різних поверхонь. Встановлений електромотор потужністю 1300Вт забезпечує стабільну роботу шліфувальною стрічкою 76х533мм. Функція регулювання обертів дозволяє виставити оптимальну кількість обертання стрічки від 120 до 380 м/хв. Для збільшення комфорту виконання робіт, шліфувальна машина оснащена функцією стаціонарного кріплення.
Завантажити інструкцію до Tex.AC ТА-01-530
 • Корпус
  Корпус

  Для виконання робіт тривалий час корпус стрічкової шліфувальної машини Тех.АС ТА-01-530 має ергономічний дизайн. Для зручності на рукоятці розташовані гумові накладки, які дозволяють чітко і надійно утримувати інструмент під час проведення шліфувальних робіт. Для рівномірного розподілу зусилля, на корпусі встановлена додаткова рукоятка з можливістю зміни нахилу відносно корпусу. Важливу роль в стрічковій шліфувальній машині грає можливість кріплення її стаціонарно. Для цього на корпусі присутні кріпильні отвори для струбцин. З їх допомогою шліфмашина встановлюється стаціонарно в перевернутому стані.

 • Двигун
  Двигун

  У стрічковій шліфувальній машині Тех.АС ТА-01-530 встановлюється електромотор з оптимальною потужністю, що дозволяє проводити шліфувальні роботи тривалий час не піддаючи мотор надлишковим навантаженням. У СШМ використовується двигун, при виготовленні якого застосовується мідний дріт, з якого формується обмотка статора і ротора. Для забезпечення механічного захисту обмотки застосовується багатошарове лакування. Захисне покриття так само запобігає розшаруванню обмотки і знижує вірогідність передчасного виходу електромотора зі строю.

 • Регулювання швидкості
  Регулювання швидкості

  Для виконання різносторонніх шліфувальних робіт в стрічковій шліфувальній машині Тех.АС ТА-01-530 встановлена функція регулювання обертів. Залежно від оброблюваної поверхні і складності проведення робіт користувач регулює кількість обертів, виставляючи необхідне значення від 120 до 380м/хв. Підібравши оптимальне значення обертання стрічки, досягається найкращий результат шліфування.

 • Ролики
  Ролики

  Стрічкова шліфувальна машина Тех.АС ТА-01-530 сконструйована так, щоб обертання абразивної стрічки було максимально ефективним через встановлені ролики. Провідний ролик збільшеного розміру дозволяє краще передавати обертання мотора на стрічку. Шліфмашина має передній ролик зменшеного розміру. Це зроблено для того, щоб оператор зміг комфортно виконувати шліфувальні роботи в малодоступних місцях.

 • Стрічка
  Стрічка

  Стрічкова шліфувальна машина Тех.АС ТА-01-530 призначена для виконання робіт абразивною стрічкою великого розміру. Для виконання шліфувальних робіт в СШМ встановлюється стрічка розміром 76х533мм. Завдяки використанню збільшеної стрічки шліфмашина обробляє поверхні великого розміру і значно економить витрачений час оператора. Для досягнення найкращого результату важливо підбирати стрічку з потрібною зернистістю, враховуючи характеристики оброблюваного матеріалу. Правильно підібрана стрічка значно знижує вірогідність надлишкової механічної дії під час проведення робіт.

 • Комплектація
  Комплектація

  Стрічкова шліфувальна машина Тех.АС ТА-01-530 комплектується базовими аксесуарами при використанні яких користувач легко проведе шліфувальні роботи. У комплект входить абразивна стрічка, багаторазовий знімний пилозбірник, з можливістю швидкого очищення від накопиченого пилу і комплект струбцин, що дозволяють стаціонарно встановлювати СШМ для проведення шліфувальних робіт.

Характеристики Tex.AC ТА-01-530
Модель ТА-01-530
Номінальна напруга мережі (В) 220
Номінальна частота мережі (Гц) 50
Номінальна потужність (Вт) 1300
Кількість обертів холостого ходу (об/хв) 120-380
Розмір шліфувальної стрічки (мм) 76х533
Плавне регулювання обертів має
Довжина мережевого кабелю (см) Немає даних
Вага (кг) 3,7
Гарантія (міс) 24
Комплектація Шліфувальна стрічка, мішок для збору пилу, струбцини, інструкція, гарантійний талон
Голосів: 0

0

Оцінка

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
Додати відгук
Ваша оцінка