3D
 • Лобзик Tex.AC ТА-01-030
 • Лобзик Tex.AC ТА-01-030
 • Лобзик Tex.AC ТА-01-030
 • Лобзик Tex.AC ТА-01-030
 • Лобзик Tex.AC ТА-01-030

Лобзик Tex.AC ТА-01-030

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ !
Код товару: 00053
Рейтинг: 0 из 5 Голосів: 0
Є в наявності
796 грн
Електричний лобзик Тех.АС ТА-01-030 застосовується для виконання прямих і поперечних розпилів в різних матеріалах. Встановлений електромотор потужністю 650Вт дозволяє лобзику розпилювати деревину завтовшки до 65мм, а метал до 8мм. Для збільшення якості розпилу встановлена система маятникового ходу і регулювання кількості холостого ходу. Для зручності в лобзику встановлений швидкозатискний патрон.
Завантажити інструкцію до Tex.AC ТА-01-030
 • Патрон
  Патрон

  У електричному лобзику Тех.АС ТА-01-030 легкість і комфорт в роботі забезпечує встановлений швидкозатискний патрон. Він дозволяє легко проводити заміну оснащення при виконанні різнотипної роботи, пов'язаної із застосуванням різних полотен. Ідеальне фрезерування притискного механізму гарантує надійну фіксацію, зменшуючи вірогідність перекосу полотна. Встановлений патрон виконаний із спеціальних сплавів, розрахований на інтенсивні навантаження.

 • Регулювання швидкості
  Регулювання швидкості

  У електролобзику Тех.АС ТА-01-030 встановлений регулятор швидкості, який дозволяє виконувати різні роботи, пов'язані з розпилюванням матеріалів таких як, метал, дерево, пластик і ряд інших. Можливість виставити необхідний хід полотна, дозволяє зробити точний різ з мінімальною механічною дією на матеріал. Для зменшення сколів, оплавлення країв при роботі з полімерами і перегартовування полотна, рекомендується виставляти необхідний хід для проведення всіляких робіт.

 • Регулювання нахилу полотна
  Регулювання нахилу полотна

  Функція маятникового руху у електричному лобзику Тех.АС ТА-01-030 змінює нахил полотна з метою вибору оптимального режиму роботи з необхідним матеріалом. На максимальній амплітуді легко виконується пропіл м'яких порід деревини і полімерів. Зменшуючи кут нахилу полотна, проводяться роботи з твердими породами деревини або великої товщини. Відключений маятниковий хід підходить для робіт з металами, оскільки робота з такими матеріалами вимагає максимально вертикальне розташування полотна.

 • Двигун
  Двигун

  Для забезпечення надійної роботи у електричному лобзику Тех.АС ТА-01-030 встановлюється електромотор високої потужності. Для електричних лобзиків потрібний надійний захист від дії різних часток, для цього обмотка мотора покривається в декілька шарів спеціальним захисним лаком. Якісне лакування забезпечує тривалий термін експлуатації інструменту. Встановлені підшипники використовуються закритого типу. Підшипники такого типу мінімально схильні до механічної дії від потрапляючих часток в інструмент.

 • Комплектація
  Комплектація

  У комплекті з електричним лобзиком Тех.АС ТА-01-030 поставляється полотно, призначене для базових робіт з деревними матеріалами. Перехідник для підключення витягу або пилососа, стане у пригоді, при розпилюванні деревини і ряду інших матеріалів. Підключений витяг прибирає стружку, залишаючи чистим місце роботи. Ключ для регулювання дозволяє виставити необхідне положення підошви і інших компонентів.

Характеристики Tex.AC ТА-01-030
Модель ТА-01-030
Номінальна напруга мережі (В) 220
Номінальна частота мережі (Гц) 50
Номінальна потужність (Вт) 650
Кількість обертів холостого ходу (об/хв) 0-3000
Кут різання (°) 0-45
Глибина різу дерева (мм) 65
Глибина різу металу (мм) 8
Швидкозатискний тримач полотна має
Плавне регулювання обертів має
Довжина мережевого кабелю (см) Немає даних
Вага (кг) 1,7
Гарантія (міс) 24
Комплектація Паралельний упор, полотно по дереву, перехідник для підключення витягу, шестигранний ключ, інструкція, гарантійний талон
Голосів: 0

0

Оцінка

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
Додати відгук
Ваша оцінка