Новинка

Лобзик Tex.AC ТА-01-580

Код товару: 00081
Рейтинг: 5 из 5 Голосів: 0
Є в наявності
1225 грн
Електричний лобзик Тех.АС ТА-01-580 легко виконує роботу по розпилюванню деревних матеріалів завтовшки до 110мм, а встановлений електромотор потужністю 1050Вт забезпечує стабільну роботу. Для зменшення навантаження і збільшення якості пропілу встановлюється триступінчатий маятниковий хід. За надійну фіксацію полотна відповідає вдосконалений швидкозатискний патрон.
 • Патрон
  Електричний лобзик Тех.АС ТА-01-580 комплектується універсальним швидкозатискним патроном. Такий тип патрона користується популярністю серед більшості користувачів. Дана функція дозволяє операторові в лічені секунди зробити заміну пільного полотна без використання спеціального ключа. Відмітна особливість швидкозатискного механізму від ключового полягає у виборі використовуваного полотна.
 • Система управління
  Електричний лобзик Тех.АС ТА-01-580 оснащений великою кількістю функцій, які будуть корисні користувачеві при виконанні робіт по розпилюванню деревних матеріалів, пластика, а також металу. Для збільшення комфорту і контролю за ходом руху в лобзику встановлено підсвічування. Встановлене підсвічування освітлює робочу зону, дозволяючи контролювати напрям інструменту. Встановлена система маятникового ходу знижує отримуване навантаження на лобзик і покращує якість пропілу. Завдяки маятниковому ходу користувач виставляє оптимальний нахил полотна. Виставлений нахил впливає на те як відбуватиметься викид стружки і як буде полотно розпилювати матеріал. Також встановлений знімний пластиковий екран, який запобігає викиду стружки спереду лобзика. Важливу роль в управлінні лобзиком грає встановлена кнопка включення збільшеного циклу на увімкнення\вимкнення, яка розрахована витримувати до 50000 циклів натиснення. Для полегшення виконання робіт по розпилюванню встановлено на корпусі лобзика блокування кнопки включення. Блокування дозволяє вільно вести лобзик, не застосовуючи постійного зусилля для утримання кнопки включення. Так само на корпусі розміщений перемикач напряму потоку повітря. З його допомогою, при підключеному витягу, користувач міняє напрям потоку повітря перенаправляючи з штока на задній викид або збільшує обдування в районі полотна, покращуючи викид стружки за межі зони, що розпилюється.
 • Регулювання швидкості
  Електричний лобзик Тех.АС ТА-01-580 застосовується для проведення подовжніх і криволінійних пропілів в будівельних матеріалах, таких як деревина, метал та пластик. Лобзик ТА-01-580 оснащений електронною системою регулювання холостого ходу. За допомогою регулювання користувач виставляє швидкість в діапазоні від 1 до 6. Залежно від виставленого значення лобзик змінюватиме швидкість холостого ходу від 0 до 3000 об/хв.
 • Регулювання нахилу полотна
  Електричний лобзик Тех.АС ТА-01-580 оснащений системою маятникового ходу. За допомогою маятникового ходу оператора обирає необхідне значення нахилу полотна від 0 до 3. Дана система залежно від матеріалу, що розпилюється, дозволяє виставити необхідний нахил пільного полотна для збільшення якості пропілу і збільшення швидкості розпилювання. Окрім збільшення швидкості розпилювання при правильно виставленому нахилі полотна знижується нагрів оснащення, відповідно зменшується вірогідність перегартувати полотно.
 • Двигун
  Електричний лобзик Тех.АС ТА-01-580 оснащується потужним електромотором 1050Вт. Висока потужність електромотора досягається за рахунок використання мідної обмотки. Мідна обмотка не лише дозволяє отримати високу потужність, але і значно знижує габарити і вагу електромотора. Для збільшення електромеханічних показників обмотка електромотора просочується спеціальним лаком, підвищуючи механічні захисні властивості інструмента.
 • Комплектація
  Електричний лобзик Тех.АС ТА-01-580 поставляється в пластиковому кейсі для зручності зберігання і транспортування інструменту. У комплект також входить захисна накладка для опорної підошви, яка запобігає появі подряпин і слідів на поверхні, що розпилюється. Паралельний упор, що поставляється разом з лобзиком, дозволяє регулювати відступ при проведенні робіт. Так само в комплектацію лобзика ТА-01-580 входить шестигранний ключ, за допомогою якого відбувається регулювання опорної підошви.
Характеристики Tex.AC ТА-01-580
Модель ТА-01-580
Номінальна напруга мережі (В) 220
Номінальна частота мережі (Гц) 50
Номінальна потужність (Вт) 1050
Кількість обертів холостого ходу (об/хв) 0-3000
Кут різання (°) 0-45
Глибина різу дерева (мм) 110
Глибина різу металу (мм) 10
Швидкозатискний держатель полотна має
Плавне регулювання обертів має
Вага (кг) 1,9
Гарантія(міс) 24
Голосів: 0

5

Оцінка

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
Додати відгук
Ваша оцінка