• Мотокоса Tex.AC ТА-03-145

Мотокоса Tex.AC ТА-03-145

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ !
Код товару: 00069
Рейтинг: 0 из 5 Голосів: 0
Немає в наявності
Мотокоса Тех.АС ТА-03-145 призначена для скошування трави і іншої рослинності. Комплектується двотактним бензиновим мотором потужністю 2.4кВт, який розвиває швидкість обертання валу до 10000 об/хв. Оптимальну передачу зусилля забезпечує суцільнометалевий кардан. Для тривалої і комфортної роботи бензинова коса укомплектована наплічним жилетом, а встановлена рукоятка, дозволяє збільшити площу скошуваної трави.
Завантажити інструкцію до Tex.AC ТА-03-145
 • Штанга
  Штанга
  Для максимальної передачі обертального моменту від верхнього редуктора до нижнього, у бензиновій косі Тех.АС ТА-03-145 встановлюється усередині штанги суцільнометалевий кардан. Кардан має 9 шліцов. Збільшена кількість шліцов впливає на зчеплення кардана і редуктора, значно знижуючи вірогідність передчасного зносу. На карданному валу розміщені підшипники закритого типу, що запобігають коливанню карданного валу.
 • Двигун
  Двигун
  У бензиновій косі Тех.АС ТА-03-145 встановлюється бензиновий двотактний мотор об'ємом 43 см.куб., дозволяючи розвивати обертальний момент до 2.4Н/м. У мотокосі встановлюється карбюратор від провідного виробника. Карбюратори проходять багаторівневий контроль якості і перевірку. Для збільшення терміну експлуатації мотора циліндр хромується, що впливає на значне збільшення зносостійкості і термін експлуатації. У поршневій групі встановлені 2 компресійних кільця.
 • Редуктор
  Редуктор
  Для збільшення терміну експлуатації верхнього і нижнього редуктора зчеплення в мотокосі Тех.АС ТА-03-145 встановлюються компоненти, виготовлені із спеціального сплаву, здатного витримувати великі навантаження. Корпус редуктора виготовлений з алюмінієвого сплаву і проходить високоточне фрезерування. Сполучний вузол призначений для стиковки карданного валу на 9 шліцов. Для збільшення терміну експлуатації встановлюються підшипники закритого типу.
 • Система управління
  Система управління
  Для зниження витраченого зусилля на проведення косу трави у мотокосі Тех.АС ТА-03-145 встановлена ергономічна рукоятка, яка по будові і формі нагадує велосипедну. Дана форма оптимально підходить для збільшення розмаху, що впливає на збільшення скосу трави за один прохід. На рукоятці розміщено управління, яке дозволяє користувачеві з легкістю управляти косою і підтримувати необхідні оберти при виконанні робіт.
Характеристики Tex.AC ТА-03-145
Модель ТА-03-145
Тип двигуна Немає даних
Обсяг двигуна (см/куб) 43
Номінальна потужність (Вт) 2400
Число обертів холостого ходу (об/хв) 6000
Тип штанги Немає даних
Товщина волосіні (мм) 2,4
Ширина зрізу волосінню (мм) 440
Ширина зрізу ножем (мм) 254
Вага (кг) 7
Гарантія (міс) 12
Комплектація Немає даних
Голосів: 0

0

Оцінка

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
Додати відгук
Ваша оцінка