• Мотокоса Tex.AC ТА-03-152

Мотокоса Tex.AC ТА-03-152

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ !
Код товару: 00070
Рейтинг: 0 из 5 Голосів: 0
Немає в наявності
У мотокосі Тех.АС ТА-03-152 встановлений двотактний двигун потужністю 2.8кВт, який забезпечує обертання валу до 10000 об/хв. За оптимальну передачу зусилля відповідає суцільнометалевим кардан. Для комфортної роботи в комплект бензинової коси входить наплічний жилет, а рукоятка, що нагадує формою велосипедну, дозволяє збільшити площу скошуваної області.
Завантажити інструкцію до Tex.AC ТА-03-152
 • Штанга
  Штанга
  Для продуктивної роботи мотокоси Тех.АС ТА-03-152 встановлюється карданний вал. Кардан з'єднується з редуктором зчеплення через стикувальний вузол. Стикувальний вузол призначений для карданного валу на 9 шліцов. Збільшена кількість шліцов запобігає проскакуванню валу і має краще зчеплення. Завдяки цьому значно збільшується зносостійкість системи при високих навантаженнях і знижується вірогідність передчасного зносу карданного валу. На карданному валу розміщені підшипники, які щільно посаджені в суцільнометалевій штанзі. Встановлені підшипники запобігають коливання, відповідно енергія обертання передається на нижній редуктор з мінімальними втратами.
 • Двигун
  Двигун
  Для оптимального виконання робіт по скосу трави і іншої рослинності в мотокосі Тех.АС ТА-03-152 встановлюється двотактний бензиновий мотор об'ємом 52 см.куб. Встановлений мотор розвиває обертальний момент до 2,7 Н/м. Даного зусилля вистачає для скосу як трави, так і крупного бур'яну. Стабільну роботу бензокосі забезпечує встановлений карбюратор. Перед установкою карбюратор проходить налагодження і багаторівневий контроль якості. Корпус мотора виготовляється із спеціального алюмінієвого сплаву. Для збільшення терміну експлуатації стінки циліндра хромовані, на поршні розміщено два компресійні кільця.
 • Редуктор
  Редуктор
  Обертання від мотора передається за допомогою встановлених редукторів. У бензиновій косі Тех.АС ТА-03-152 встановлено два редуктори зчеплення, верхній і ніжній. Литий корпус редуктора з високоточним фрезеруванням забезпечує збільшення надійності при експлуатації мотокоси. Тарілка верхнього редуктора зчеплення призначена для стиковки карданного валу. Для збільшення терміну експлуатації встановлюються підшипники закритого типу.
 • Система управління
  Система управління
  Встановлена рукоятка призначена для максимально ефективного управління бензиновою косою Тех.АС ТА-03-152 і формою нагадує велосипедну. На рукоятці розміщений центр управління мотокосою. Продумана система управління дозволяє користувачеві виконувати дії з управління однією рукою. Дана форма рукоятки сприяє збільшенню розмаху, дозволяючи за один помах проводити значно більшу кількість скосу рослинності.
Характеристики Tex.AC ТА-03-152
Модель ТА-03-152
Тип двигуна Немає даних
Обсяг двигуна (см/куб) 52
Номінальна потужність (Вт) 2800
Число обертів холостого ходу (об/хв) 6000
Тип штанги Немає даних
Товщина волосіні (мм) 2,4
Ширина зрізу волосінню (мм) 440
Ширина зрізу ножем (мм) 254
Вага (кг) 7,3
Гарантія (міс) 12
Комплектація Немає даних
Голосів: 0

0

Оцінка

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
Додати відгук
Ваша оцінка