• Мотокоса Tex.AC ТА-03-155

Мотокоса Tex.AC ТА-03-155

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ !
Код товару: 00115
Рейтинг: 0 из 5 Голосів: 0
Немає в наявності
Мотокоса Тех.АС ТА-03-155 призначена для скошування трави і іншої рослинності за допомогою волосіні і ножа. Двотактний мотор об'ємом 52см³ розвиває швидкість обертання суцільнометалевого валу до 9000об/хв. Від вибраного оснащення міняється ширина скосу трави: волосінню - 420мм, ножом - 250мм. Для комфортного проведення робіт мотокоса укомплектована ранцевим жилетом.
Завантажити інструкцію до Tex.AC ТА-03-155
 • Ручка
  Ручка

  Мотокоса Тех.АС ТА-03-155 має широку додаткову рукоятку. Для комфортного проведення робіт по скошуванню трави на рукоятці розміщено управління. Розміщений вузол управління дозволяє операторові регулювати кількість обертів залежно від складності проведення робіт. Завдяки формі рукоятки схожою з велосипедною, користувачеві комфортно проводити широкі розмахи, максимально охоплюючи площу.

 • Вал
  Вал

  Мотокоса Тех.АС ТА-03-155 укомплектована не розбірною штангою. Штанга, що поставляється в комплекті, виготовлена з полегшеного металевого сплаву. Усередині штанги розташований суцільнометалевий вал. Використаний метал для виготовлення валу розрахований витримувати високі навантаження тривалий час. На валу знаходяться грані при допомозі, яких відбувається з'єднання валу і стикувального вузла частини редуктора. Завдяки цьому вал не прокручується в стикувальному вузлі.

 • Комплектація
  Комплектація

  Для збірки і проведення робіт по скошуванню трави мотокоса Тех.АС ТА-03-155 укомплектована всіма необхідними аксесуарами. Для комфортного виконання робіт в комплект входить ранцевий жилет і додаткова рукоятка. Якісну косовицю трави забезпечать такі аксесуари як ніж на 40 зубів, напівавтоматична шпулька, яка заправлена волосінню і трипелюстковий ніж. Так само в комплект входить захисний кожух з розміщеним на нім ножем для підрізування волосіні і ємкість для приготування паливної суміші. Для збірки мотокоси в комплект входить набір ключів, викрутка і кріпильні болти. Для зберігання інструменту передбачена спеціальна тканинна сумка.

Характеристики Tex.AC ТА-03-155
Модель ТА-03-155
Тип двигуна Двотактний
Обсяг двигуна (см/куб) 52
Номінальна потужність (Вт) 3300
Число обертів холостого ходу (об/хв) 3000-9000
Тип штанги Цілісна
Товщина волосіні (мм) 2,2
Ширина зрізу волосінню (мм) 420
Ширина зрізу ножем (мм) 250
Вага (кг) 9,5
Гарантія (міс) 24
Комплектація Цілісна штанга, роздільні рукоятки, захисний кожух, ранцевий жилет, напівавтоматична шпуля, трьох-пелюстковий ніж, ніж на 40 зубів, ємкість для паливної суміші, ключ свічки 17х19мм, шестигранні ключі 4мм і 5мм, викрутка, комплект кріпильних гвинтів, нерухомий ріжучий ніж, сумка для інструментів, інструкція, гарантійний талон
Голосів: 0

0

Оцінка

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
Додати відгук
Ваша оцінка