• Мотокоса Tex.AC ТА-03-171

Мотокоса Tex.AC ТА-03-171

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ !
Код товару: 00116
Рейтинг: 5 из 5 Голосів: 1
Немає в наявності
Мотокоса Тех.АС ТА-03-171 призначена для скошування трави та бур'яну на великих площах. Особливістю ТА-03-171 є чотиритактний мотор об'ємом 35см³, який розвиває потужність 6,12 л/с. Це дозволяє обертати вал зі швидкістю до 9000 об/хв. Ширина скосу трави міняється від встановленого оснащення. Використовуючи ніж ширина скосу трави складає 250мм, а волосінню 420мм.
Завантажити інструкцію до Tex.AC ТА-03-171
 • Ручка
  Ручка

  У мотокосі Тех.АС ТА-03-171 встановлена регульована додаткова рукоятка. Користувач встановлює її індивідуально під себе, на необхідній висоті відносно моторної частини. Так само для більшої зручності можна змінювати кут нахилу рукоятки. Для комфортної роботи управління мотокосою винесено на рукоятку, дозволяючи користувачеві регулювати необхідну кількість обертів. Збільшену площу скошування забезпечує форма рукоятки, що нагадує по своїй будові велосипедне кермо.

 • Вал
  Вал

  Усередині штанги мотокоси Тех.АС ТА-03-171 розташований суцільнометалевий вал. По всій довжині валу розташовані грані. За допомогою граней вал зістиковується з редуктором. Таке з'єднання забезпечує надійну фіксацію валу в редукторі і не дозволяє йому провертатися усередині стикувального вузла. Дана форма валу знижує втрати переданого зусилля від мотора на частину редуктора.

 • Двигун
  Двигун

  У мотокосі Тех.АС ТА-03-171 встановлений одноциліндровий чотиритактний мотор об'ємом 35 см/куб. Чотиритактний мотор володіє підвищеним ресурсом. Не дивлячись на невеликий об'єм, мотор розвиває високу потужність, яка досягає 6 к.с. Використовувані компоненти мотора проходять високоточне фрезерування. Частини мотора кріпляться через спеціально встановлені прокладки, що забезпечують герметичне з'єднання частин. У поршневій групі встановлено два компресійні кільця, які запобігають виходу газів з камери згорання.

 • Комплектація
  Комплектація

  У комплект постачання окрім мотокоси з штангою входить набір аксесуарів при допомозі, яких проведення робіт по скошуванню трави буде комфортнішим. Для зручності управління мотокосою в комплект входить ранцевий жилет і додаткова рукоятка. Набор аксесуарів для скошування трави і крупних бур'янів складається з напівавтоматичної шпульки з волосінню, ножа на 40 зубів і трипелюсткового ножа. Захист операторові забезпечує захисний кожух з ножем для підрізу волосіні. Для здійснення збірки мотокоси в комплекті є набір ключів, викрутка і комплект болтів, які зберігаються в спеціальній тканинній сумці.

Характеристики Tex.AC ТА-03-171
Модель ТА-03-171
Тип двигуна Чотиритактний
Обсяг двигуна (см/куб) 35
Номінальна потужність (Вт) 4500
Число обертів холостого ходу (об/хв) 3000-9000
Тип штанги Цілісна
Товщина волосіні (мм) 2,2
Ширина зрізу волосінню (мм) 420
Ширина зрізу ножем (мм) 250
Вага (кг) 9,5
Гарантія (міс) 24
Комплектація Цілісна штанга, роздільні рукоятки, захисний кожух, ранцевий жилет, напівавтоматична шпуля, трьох-пелюстковий ніж, ніж на 40 зубів, ємкість для паливної суміші, ключ свічки 17х19мм, шестигранні ключі 4мм і 5мм, викрутка, комплект кріпильних гвинтів, нерухомий ріжучий ніж, сумка для інструментів, інструкція, гарантійний талон
Голосів: 1

5

Оцінка

 • 1
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
Додати відгук
Ваша оцінка
 • Здравствуйте! Какой двигатель стоит в этой косе? Есть какое либо хромирование в цилиндре? Какой карбюратор стоит? Какая страна регистрации бренда? Нет обзоров и мало информации в сети..

  Адміністрація Tex.AC
  Добрый день Юрий. Спасибо Вам за вопрос. В модели ТА-03-171 установлен четырехтактный мотор. Стоит карбюратор Yinba. Страна регистрации бренда Украина.