Перфоратор Tex.AC ТА-01-303

Код товару: 00050
Рейтинг: 5 из 5 Голосів: 0
Немає в наявності
Перфоратор Тех.АС ТА-01-303 призначений для виконання робіт по бурінню отворів в бетоні, цеглині і інших матеріалах. Для кращої роботи встановлюється електромотор потужністю 1300Вт. Ударний механізм має силу удару 5Дж. що дозволяє виконувати роботи по бурінню отворів діаметром до 26мм. Для надійної і комфортної роботи корпус редуктора виконаний з металу, а антивібраційна рукоятка гасить вібрацію.
Завантажити інструкцію до Tex.AC ТА-01-303
 • Режими роботи
  Обираючи один з трьох режимів, перфоратор Тех.АС ТА-01-303 виконуватиме роботи такі як довбання, буріння (удар+ свердління) і свердління. Режим, яким найбільш користуються в перфораторі вважає буріння. За допомогою даного режиму користувач проробляє отвори в будівельних матеріалах. У режимі довбання відбувається відбиття матеріалу, а в режимі свердління перфоратор замінює дриль. Застосовується режим свердління також для замісу будівельних сумішей.
 • Система управління
  Перфоратор Тех.АС ТА-01-303 комплектується двома перемикачами режимів і кнопкою пуску. Така система перемикання режимів використовується в перфораторах з вертикальним розташуванням електромотора, із-за специфіки будови ударного механізму. Для збільшення терміну експлуатації в перфораторі встановлюється кнопка включення з підвищеним ресурсом, розрахована більш ніж на 50000 циклів включення і виключення.
 • Патрон
  Перфоратор Тех.АС ТА-01-303 комплектується одним з типів патрона, який найбільше використовуються у будівництві. У ньому встановлюється патрон під хвостовик SDS+. Даний формат патрона дозволяє операторові підбирати оптимальне оснащення для виконання різних будівельних робіт, завдяки великій кількості аксесуарів. Для виконання робіт підбирається оснащення для патрона SDS+ з хвостовиком 10мм.
 • Ударний механізм
  Перфоратор Тех.АС ТА-01-303 оснащений ударним механізмом, який розвиває силу удару в 5Дж. Надійність ударному механізму забезпечують компоненти, виготовлені із спеціальних марок сталі, гарантуючи цілісність ударного механізму впродовж довгого часу. Надійність роботи всього механізму забезпечує спеціальний змащувальний матеріал, гарантуючи захист компонентів ударного механізму від передчасного зношування.
 • Двигун
  Перфоратор Тех.АС ТА-01-303 укомплектований електромотором потужністю в 1300Вт. Використання мідної обмотки в електромоторі дозволило понизити вагу і габарити інструменту, що жодним чином не вплинуло на потужність перфоратора. Для електромеханічного захисту обмотка електромотора покривається в декілька шарів спеціальним лаком. Лакування обмотки збільшує експлуатаційні характеристики електромотора.
 • Комплектація
  Перфоратор Тех.АС ТА-01-303 комплектується базовими аксесуарами за допомогою яких користувач зможе виконати, відразу після покупки, ряд будівельних робіт. У комплекті з перфоратором поставляється набір бурів (6мм, 8мм, 10мм), спис, долото і свердлувальний патрон. Також для зручності виконання робіт інструмент комплектується рукояткою. За допомогою глибиноміра, який йде в комплекті, користувач зможе виставити необхідну глибину отвору. Для захисту патрона в комплекті йде пильовик. Всі аксесуари і перфоратор поставляються в кейсі. Кейс буде незамінний при транспортуванні або зберігання перфоратора.
Характеристики Tex.AC ТА-01-303
Модель ТА-01-303
Номінальна напруга мережі (В) 220
Номінальна частота мережі (Гц) 50
Номінальна потужність (Вт) 1300
Енергія удару (Дж) 5
Тип патрона SDS+
Кількість ударів (хв) 0-4500
Діаметр свердління бетону (мм) 26
Плавне регулювання обертів немає
Вага (кг) Немає даних
Гарантія(міс) 24
Голосів: 0

5

Оцінка

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
Додати відгук
Ваша оцінка