3D
 • Перфоратор Tex.AC ТА-01-305
 • Перфоратор Tex.AC ТА-01-305
 • Перфоратор Tex.AC ТА-01-305
 • Перфоратор Tex.AC ТА-01-305
 • Перфоратор Tex.AC ТА-01-305

Перфоратор Tex.AC ТА-01-305

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ !
Код товару: 00074
Рейтинг: 0 из 5 Голосів: 0
Є в наявності
2192 грн
Перфоратор Тех.АС ТА-01-305 призначений для виконання складних і інтенсивних робіт по бурінню. Надійну роботу забезпечує потужний електромотор на 1700Вт. Встановлений ударний механізм виготовлений із застосуванням спеціальних сплавів, що дозволило розвинути силу удару 6Дж. Для комфортної роботи встановлено регулювання швидкостей і антивібраційна система, яка гасить вібрацію.
Завантажити інструкцію до Tex.AC ТА-01-305
 • Режими роботи
  Режими роботи

  Перфоратор Тех.АС ТА-01-305 виконує роботи в одному з трьох режимів, призначених максимально спростити виконання будівельних робіт. Основний режим в перфораторі ТА-01-305 це свердління + удар. В даному режимі виконуються більшість робіт. Другий режим переводить перфоратор в режим відбійного молотка. Виконуються роботи по відбиттю або розбиванню будівельних матеріалів. Третій важливий режим — це свердління. У даному режимі перфоратором виконують свердлувальні роботи. Також режим свердління служить для замісу різних будівельних сумішей.

 • Система управління
  Система управління

  Перфоратор Тех.АС ТА-01-305 з вертикальним розташуванням електромотора укомплектований декількома перемикачами, за допомогою яких оператор включає один з трьох режимів. Дані перемикачі відповідають за виставляння режиму свердління + удар, удар і свердління. Окрім базових перемикачів режимів на корпусі розміщено управління кількістю холостих обертів. Завдяки цій функції користувач виставляє необхідне значення обертів холостого ходу, що робить роботу з перфоратором Тех.АС ТА-01-305 комфортнішою.

 • Патрон
  Патрон

  У перфораторі Тех.АС ТА-01-305 встановлений патрон формату SDS+. Завдяки простоті експлуатації і швидкому процесу заміні оснащення, формат патрона SDS+ є найбільш популярним серед користувачів. Велика кількість використовуваних аксесуарів, робить перфоратор з даним патроном незамінним помічником при виконанні будівельних робіт. Для патрона SDS+ застосовується оснащення з діаметром хвостовика 10мм.

 • Ударний механізм
  Ударний механізм
  Перфоратор Тех.АС ТА-01-305 володіє високою силою удару в 6Дж. Для забезпечення цілісності ударного механізму і тривалого терміну експлуатації застосовуються компоненти з високоякісного металу, здатного витримувати високе навантаження тривалий час. Для зниження механічної дії і передчасного зносу перфоратора, для встановлених компонентів застосовується спеціальне мастило, що знижує як теплову дію, так і тертя рухомих елементів.
 • Двигун
  Двигун

  Перфоратор Тех.АС ТА-01-305 комплектується електромотором потужністю в 1700Вт. Для виготовлення електромотора застосовується мідна обмотка, що дозволяє значно понизити розміри інструменту не зменшуючи потужність. Для збільшення механічних захисних показників обмотка електромотора покривається спеціальним лаком в декілька шарів, захищаючи електромотор від зовнішньої дії.

 • Комплектація
  Комплектація

  У комплект до перфоратора Тех.АС ТА-01-305 йде набір бурів (6мм, 8мм, 10мм), спис, долото, спеціальний ключ, а також додаткова рукоятка. Для виконання вертикальних робіт перфоратор комплектується пильовиком, захищаючи патрон від попадання будівельного пилу. Так само йде в комплекті мастило для перфоратора, призначене для змазування патрона і хвостовика оснащення. Перфоратор зі всією комплектацією поставляється в кейсі, в якому зручно зберігати і транспортувати інструмент і аксесуари.

Характеристики Tex.AC ТА-01-305
Модель ТА-01-305
Номінальна напруга мережі (В) 220
Номінальна частота мережі (Гц) 50
Номінальна потужність (Вт) 1700
Енергія удару (Дж) 6
Тип патрона SDS+
Кількість ударів (хв) 0-4500
Діаметр свердління бетону (мм) 26
Функція гасіння вібрації має
Плавне регулювання обертів має
Довжина мережевого кабелю (см) 200
Вага (кг) 5,1
Гарантія (міс) 24
Комплектація Кейс, додаткова рукоятка, набір бурів (6,8 і 10 мм), спис, зубило, пильовик, мастило для патрона SDS+, спеціальний ключ, інструкція, гарантійний талон
Голосів: 0

0

Оцінка

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
Додати відгук
Ваша оцінка