3D
 • Перфоратор Tex.AC ТА-01-352
 • Перфоратор Tex.AC ТА-01-352
 • Перфоратор Tex.AC ТА-01-352
 • Перфоратор Tex.AC ТА-01-352
 • Перфоратор Tex.AC ТА-01-352

Перфоратор Tex.AC ТА-01-352

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ !
Код товару: 00051
Рейтинг: 4 из 5 Голосів: 1
Є в наявності
1488 грн
Перфоратор Тех.АС ТА-01-352 призначений для виконання інтенсивних робіт по бурінню і свердлінню будівельних матеріалів. Якісне виконання робіт забезпечує встановлений електромотор потужністю 1200Вт і ударний механізм. Ударний механізм має силу удару у 3.8Дж. Встановлюється щітковий поворотний перемикач реверсу. Даний тип перемикання дозволяє використовувати максимальні оберти незалежно від напряму обертання патрона.
Завантажити інструкцію до Tex.AC ТА-01-352
 • Режими роботи
  Режими роботи

  У перфораторі Тех.АС ТА-01-352 встановлена система, що дозволяє працювати інструментом в трьох режимах: буріння, свердління і довбання. Окрім основних режимів передбачений додатковий режим, за допомогою якого виставляється оснащення під необхідним кутом для проведення робіт по відбиттю плитки, зняттю різних матеріалів з поверхні.

 • Система управління
  Система управління

  Встановлена кнопка включення у перфораторі Тех.АС ТА-01-352 дозволяє проводити роботи з необхідним комфортом. Залежно від міри натиснення на кнопку збільшується або зменшується число обертів. Зручність додає фіксатор виключення, призначений для фіксації роботи перфоратора, забезпечуючи безперервну роботу, без утримування кнопки.

 • Патрон
  Патрон

  Патрон для перфоратора Тех.АС ТА-01-352 сконструйований так, щоб оператор міг швидко зробити заміну оснащення, не роблячи тривалих зупинок при виконанні робіт. Ключова відмінність патрона в перфораторі від дриля, полягає в хвостовику використовуваного бура. У перфораторі встановлений патрон формату SDS+ і застосовується для такого патрона спеціальні свердла, бури і інше оснащення з відповідним хвостовиком.

 • Реверс
  Реверс

  Розміщений на корпусі перфоратора Тех.АС ТА-01-352 поворотний реверс забезпечує зміну полярності, міняючи напрям обертання валу. Більшість перфораторів з горизонтальним розташуванням електромотора укомплектовуються даною системою перемикання. Основним плюсом такої системи є простота експлуатації і надійність. Даний вигляд перемикання реверсу за своїм принципом довговічний, досить низька вірогідність виходу з ладу, висока ремонтопридатність.

 • Двигун
  Двигун

  Важливу роль у перфораторі Тех.АС ТА-01-352 грає електромотор. Для надійності і довговічності в електромоторі застосовується лише мідна обмотка. Всі шари обмотки просочуються спеціальним лаком. Це значно покращує електричні і механічні якості ізоляції, підвищує стійкість до нагрівання, вологостійкість і покращує теплопровідність. Для забезпечення високого захисту електромотора застосовується покриття захисним лаком в декілька шарів, забезпечуючи високий захист від механічного пошкодження.

 • Ударний механізм
  Ударний механізм

  Ударний механізм у перфораторі Тех.АС ТА-01-352 виконаний з якісних компонентів, здатних витримувати високе навантаження. Силові деталі виконані із спеціального сплаву, забезпечуючи тривалий термін експлуатації інструменту. Для забезпечення надійної роботи застосовується високоякісне мастило в силових вузлах перфоратора. Як підсумок ударний механізм працює без збоїв, забезпечуючи інструмент необхідною енергією для виконання всіляких будівельних робіт.

 • Комплектація
  Комплектація

  Для комфортного транспортування і зберігання, перфоратор Тех.АС ТА-01-352 комплектується кейсом з різними відсіками для зберігання аксесуарів. Так само для збільшення комфорту роботи інструментом в комплекті йде додаткова рукоятка, яка знижує навантаження з рук під час робіт. Дуже важливо завжди під рукою мати необхідне оснащення, в наборі з перфоратором поставляються бури трьох діаметрів, спис і долото.

Характеристики Tex.AC ТА-01-352
Модель ТА-01-352
Номінальна напруга мережі (В) 220
Номінальна частота мережі (Гц) 50
Номінальна потужність (Вт) 1200
Енергія удару (Дж) 3,8
Тип патрона SDS+
Кількість ударів (хв) 0-5500
Діаметр свердління бетону (мм) 26
Функція гасіння вібрації немає
Плавне регулювання обертів має
Довжина мережевого кабелю (см) 280
Вага (кг) 3,2
Гарантія (міс) 24
Комплектація Кейс, додаткова рукоятка, глибиномір, набір бурів (6,8 і 10 мм), спис, зубило, інструкція, гарантійний талон
Голосів: 1

4

Оцінка

 • 0
 • 1
 • 0
 • 0
 • 0
Додати відгук
Ваша оцінка
 • Мощный , для разрушения вполне . Как миксер для ведра бетона -тоже хорош. Для точных работ не совсем.

  Адміністрація Tex.AC
  Добрый день Геннадий. Большое спасибо за Ваш отзыв.