Хіт продаж

Перфоратор Tex.AC ТА-01-352

Код товару: 00051
Рейтинг: 5 из 5 Голосів: 0
Є в наявності
1488 грн
Перфоратор Тех.АС ТА-01-352 призначений для виконання інтенсивних робіт по бурінню і свердлінню будівельних матеріалів. Якісне виконання робіт забезпечує встановлений електромотор потужністю 1200Вт і ударний механізм. Ударний механізм має силу удару у 3.8Дж. Встановлюється щітковий поворотний перемикач реверсу. Даний тип перемикання дозволяє використовувати максимальні оберти незалежно від напряму обертання патрона.
Завантажити інструкцію до Tex.AC ТА-01-352
 • Режими роботи
  У перфораторі Тех.АС ТА-01-352 встановлена система, що дозволяє працювати інструментом в трьох режимах: буріння, свердління і довбання. Окрім основних режимів передбачений додатковий режим, за допомогою якого виставляється оснащення під необхідним кутом для проведення робіт по відбиттю плитки, зняттю різних матеріалів з поверхні.
 • Система управління
  Встановлена кнопка включення у перфораторі Тех.АС ТА-01-352 дозволяє проводити роботи з необхідним комфортом. Залежно від міри натиснення на кнопку збільшується або зменшується число обертів. Зручність додає фіксатор виключення, призначений для фіксації роботи перфоратора, забезпечуючи безперервну роботу, без утримування кнопки.
 • Патрон
  Патрон для перфоратора Тех.АС ТА-01-352 сконструйований так, щоб оператор міг швидко зробити заміну оснащення, не роблячи тривалих зупинок при виконанні робіт. Ключова відмінність патрона в перфораторі від дриля, полягає в хвостовику використовуваного бура. У перфораторі встановлений патрон формату SDS+ і застосовується для такого патрона спеціальні свердла, бури і інше оснащення з відповідним хвостовиком.
 • Реверс
  Розміщений на корпусі перфоратора Тех.АС ТА-01-352 поворотний реверс забезпечує зміну полярності, міняючи напрям обертання валу. Більшість перфораторів з горизонтальним розташуванням електромотора укомплектовуються даною системою перемикання. Основним плюсом такої системи є простота експлуатації і надійність. Даний вигляд перемикання реверсу за своїм принципом довговічний, досить низька вірогідність виходу з ладу, висока ремонтопридатність.
 • Двигун
  Важливу роль у перфораторі Тех.АС ТА-01-352 грає електромотор. Для надійності і довговічності в електромоторі застосовується лише мідна обмотка. Всі шари обмотки просочуються спеціальним лаком. Це значно покращує електричні і механічні якості ізоляції, підвищує стійкість до нагрівання, вологостійкість і покращує теплопровідність. Для забезпечення високого захисту електромотора застосовується покриття захисним лаком в декілька шарів, забезпечуючи високий захист від механічного пошкодження.
 • Ударний механізм
  Ударний механізм у перфораторі Тех.АС ТА-01-352 виконаний з якісних компонентів, здатних витримувати високе навантаження. Силові деталі виконані із спеціального сплаву, забезпечуючи тривалий термін експлуатації інструменту. Для забезпечення надійної роботи застосовується високоякісне мастило в силових вузлах перфоратора. Як підсумок ударний механізм працює без збоїв, забезпечуючи інструмент необхідною енергією для виконання всіляких будівельних робіт.
 • Комплектація

  Для комфортного транспортування і зберігання, перфоратор Тех.АС ТА-01-352 комплектується кейсом з різними відсіками для зберігання аксесуарів. Так само для збільшення комфорту роботи інструментом в комплекті йде додаткова рукоятка, яка знижує навантаження з рук під час робіт. Дуже важливо завжди під рукою мати необхідне оснащення, в наборі з перфоратором поставляються бури трьох діаметрів, спис і долото.

Характеристики Tex.AC ТА-01-352
Модель ТА-01-352
Номінальна напруга мережі (В) 220
Номінальна частота мережі (Гц) 50
Номінальна потужність (Вт) 1200
Енергія удару (Дж) 3,8
Тип патрона SDS+
Кількість ударів (хв) 0-5500
Діаметр свердління бетону (мм) 26
Плавне регулювання обертів має
Вага (кг) 3,2
Гарантія(міс) 24
Голосів: 0

5

Оцінка

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
Додати відгук
Ваша оцінка