3D
 • Перфоратор Tex.AC ТА-01-353
 • Перфоратор Tex.AC ТА-01-353
 • Перфоратор Tex.AC ТА-01-353
 • Перфоратор Tex.AC ТА-01-353
 • Перфоратор Tex.AC ТА-01-353

Перфоратор Tex.AC ТА-01-353

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ !
Код товару: 00052
Рейтинг: 5 из 5 Голосів: 1
Є в наявності
1717 грн
Перфоратор Тех.АС ТА-01-353 комплектується швидкознімним патроном формату SDS+. Система швидкої зміни патрона SDS+ на свердлувальний, дозволяє в лічені секунди з перфоратора зробити високопотужний ударний дриль. Для оптимальної роботи комплектується електромотором потужністю 1250Вт і ударним механізмом, який розвиває силу удару в 3.8Дж. У перфораторі Тех.АС ТА-01-353 встановлюється щітковий перемикач реверсу.
Завантажити інструкцію до Tex.AC ТА-01-353
 • Режими роботи
  Режими роботи

  Перфоратор Тех.АС ТА-01-353 – це універсальний чотирьох режимний інструмент. Вибравши один з режимів, перфоратор ТА-01-353 виконуватиме наступні роботи: буріння, свердління і довбання. Перемкнувши інструмент в четвертий режим, користувач зможе виставити оснащення під необхідним кутом для відбиття. У четвертому режимі перфоратор працює лише з ударом, без обертання оснащення.

 • Система управління
  Система управління

  Перфоратор Тех.АС ТА-01-353 укомплектований щітковим перемикачем реверсу. Залежно від вибраного положення, перемикач дозволяє своєчасно виробляти зміну напряму обертання патрона. Для виконання тривалих робіт на корпусі рукоятки розташована кнопка блокування, за допомогою якої блокується кнопка включення. Дана функція буде корисною під час проведення тривалих робіт.

 • Патрон
  Патрон

  Перфоратор Тех.АС ТА-01-353 дозволяє виконувати різні будівельні завдання за рахунок патрона SDS+ і функцією DFR (система швидкої заміни патрона SDS+ на свердлувальний). Даний перфоратор користується популярністю серед користувачів, які працюють в інтенсивному режимі. Перфоратор ТА-01-353 вважається універсальним інструментом, за допомогою якого виконуються різні будівельні роботи.

 • Ударний механізм
  Ударний механізм

  Перфоратор Тех.АС ТА-01-353 комплектується ударним механізмом який розвиває силу удару в 3.8Дж. Внутрішні компоненти ударного механізму виготовляються із спеціальних марок стали, що дозволяє застосовувати ударний механізм не завдаючи шкоди перфоратору впродовж тривалого часу. Для чіткої роботи системи ударного механізму застосовується спеціальне мастило, яке забезпечує необхідне ковзання компонентів, захищаючи деталі ударного механізму від передчасного зношування.

 • Двигун
  Двигун

  У перфораторі Тех.АС ТА-01-353 встановлюється компактний електромотор потужністю в 1250Вт. Невеликі габарити електромотора, а також вага досягаються завдяки використанню мідної обмотки. Для збільшення терміну експлуатації обмотка електромотора в перфораторі ТА-01-353 покривається в декілька шарів спеціальним лаком. Багатошарове лакування захищає обмотку електромотора від механічної дії.

 • Комплектація
  Комплектація

  Перфоратор Тех.АС ТА-01-353 поставляється разом з базовими аксесуарами і додатковим спеціальним змінним патроном. Для виконання стандартних робіт в комплект входить набір бурів (6мм, 8мм, 10мм), спис і долото. Для зручності перфоратор комплектується додатковою рукояткою, дозволяючи утримувати перфоратор в необхідному положенні. Так само в комплект входить глибиномір, за допомогою якого користувач виставляє необхідну глибину свердління або буріння. Всі аксесуари і перфоратор поставляються в кейсі.

Характеристики Tex.AC ТА-01-353
Модель ТА-01-353
Номінальна напруга мережі (В) 220
Номінальна частота мережі (Гц) 50
Номінальна потужність (Вт) 1250
Енергія удару (Дж) 3,8
Тип патрона SDS+
Кількість ударів (хв) 0-5500
Діаметр свердління бетону (мм) 26
Функція гасіння вібрації немає
Плавне регулювання обертів має
Довжина мережевого кабелю (см) 280
Вага (кг) 3,3
Гарантія (міс) 24
Комплектація Кейс, свердлувальний патрон під SDS+, додаткова рукоятка, глибиномір, набір бурів (6,8 і 10 мм), спис, зубило, інструкція, гарантійний талон
Голосів: 1

5

Оцінка

 • 1
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
Додати відгук
Ваша оцінка
 • Обслуживание отличное. Доставка на высшем уровне. О перфораторе, ТА-01-353 отпишусь позже, только проверил на почте, еще не работал. Думаю будет служить хорошо. Это копия (другого перфоратора), которым я работаю, но по характеристике еще мощнее. В работе, т.к. занимаюсь профессионально, сравню и отпишусь.

  Адміністрація Tex.AC
  Добрый день Юрий. Большое спасибо за положительную оценку нашего интернет-магазина. Будем с нетерпением ждать отзыв о работе перфоратора.