3D
 • Шурупокрут Tex.AC ТА-01-104
 • Шурупокрут Tex.AC ТА-01-104

Шурупокрут Tex.AC ТА-01-104

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ !
Код товару: 00040
Рейтинг: 0 из 5 Голосів: 0
Є в наявності
450 грн
Мережевий шурупокрут Тех.АС ТА-01-104 призначений для проведення монтажних і свердлувальних робіт. Він комплектується двигуном потужністю 450Вт. Кількість обертів холостого ходу досягає 700 об/хв. Завдяки невеликим розмірам буде зручний при виконанні робіт у важкодоступних місцях. Корпус мережевого шурупокрута виконаний з ударостійкого пластика.
Завантажити інструкцію до Tex.AC ТА-01-104
 • Регулювання рівнів обертаючого моменту
  Регулювання рівнів обертаючого моменту

  Оптимально провести роботу шурупокрутом Тех.АС ТА-01-104 дозволить функція регулювання, що міняє зусилля і міру обертаючого моменту. Правильно виставлене значення на корпусі дозволить не лише досягти оптимального зусилля, але і не пережимати об'єкти при монтажних роботах. Виконуючи роботи по вкручуванню різних саморізів, важливо виставити необхідний режим, щоб саморіз був на рівні поверхні не заглиблюючись всередину матеріалу.

   

 • Система управління
  Система управління

  Своєчасне спрацьовування шурупокрута Тех.АС ТА-01-104 забезпечує встановлена кнопка включення з підвищеним циклом на відмову включення-виключення. Кількість обертів набирається від міри натискання на кнопку, чим сильніше тиснемо, тим більше обертів. Додаткове регулювання, розміщене на кнопці, дозволяє знизити максимальне число обертів, забезпечуючи оптимальну швидкість при проведенні робіт що вимагають мінімальне обертання патрона.

   

 • Двигун
  Двигун

  Встановлений електромотор з оптимальною потужністю забезпечить надійну роботу шурупокруту Тех.АС ТА-01-104. Для тривалої експлуатації застосовується мідна обмотка, покрита декількома шарами захисного лаку, запобігаючи негативній дії на шари обмотки. Встановлені на валу підшипники збільшують термін експлуатації інструменту, зменшуючи вірогідність биття.

   

 • Редуктор
  Редуктор

  Встановлена система редуктора забезпечить шуропокруту Тех.АС ТА-01-104 необхідне зусилля при виставлянні обертаючого моменту, при цьому збільшуючи зусилля, електромотор не схильний до перевантаження. Внутрішні елементи виконані з металу. У відмінності від пластикового виконання металеві деталі витримують велике навантаження при тривалій експлуатації. У елементах шуропокрута використовується мастило, що зменшує тертя при обертанні деталей, тим самим зменшується міра нагрівання і збільшується термін експлуатації інструменту.

   

Характеристики Tex.AC ТА-01-104
Модель ТА-01-104
Номінальна напруга мережі (В) 220
Номінальна потужність (Вт) 450
Ступені обертального моменту 8+1
Кількість обертів холостого ходу (об/хв) 0-700
Діаметр патрона (мм) 0,8-10
Підсвічування немає
Довжина мережевого кабелю (см) 190
Вага (кг) 1,2
Гарантія (міс) 24
Комплектація Інструкція, гарантійний талон
Голосів: 0

0

Оцінка

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
Додати відгук
Ваша оцінка