Хіт продаж
3D
 • Шурупокрут Tex.AC ТА-01-108
 • Шурупокрут Tex.AC ТА-01-108
 • Шурупокрут Tex.AC ТА-01-108
 • Шурупокрут Tex.AC ТА-01-108

Шурупокрут Tex.AC ТА-01-108

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ !
Код товару: 00042
Рейтинг: 0 из 5 Голосів: 0
Є в наявності
615 грн
Мережевий шурупокрут Тех.АС ТА-01-108 призначений для тривалих монтажних робіт. Встановлений електромотор має потужність 550 Вт, що дозволить виконувати складні монтажні роботи. Ергономічний корпус і гумові накладки запобігають ковзанню в руках і захищають корпус від механічних пошкоджень. LED підсвічування освітлює робочу область під час проведення робіт.
Завантажити інструкцію до Tex.AC ТА-01-108
 • Регулювання рівнів обертаючого моменту
  Регулювання рівнів обертаючого моменту

  У мережевому шурупокруті Тех.АС ТА-01-105 встановлена муфта регулювання обертаючого моменту, яка дозволяє вибрати оптимальне зусилля. На корпусі розташовані мітки, що відображують міру зусилля, чим більше встановлено значення, тим вище зусилля. Коли зусилля досягає виставленого максимуму, спрацьовує трещітка, включається холостий хід, таким чином, затягування відбувається на необхідному рівні. Завдяки цій функції оператор не обмежений у виборі виконуваних робіт з різними будівельними матеріалами.

   

 • Система управління
  Система управління

  Плавне регулювання обертів у шурупокруті Тех.АС ТА-01-108 забезпечує встановлена кнопка включення, яка плавно міняє кількість обертів залежно від натиснення. Дозволяє проводити роботи операторові по закручуванню і відкручуванню раніше встановлених саморізів і інших витратних матеріалів.

  Кнопка блокування забезпечує безперервну роботу інструменту, полегшуючи операторові виконання робіт що вимагають постійного утримування кнопки включення.

  Встановлена кнопка реверсу розташована поблизу кнопки включення, для зручності проведення робіт однією рукою. Від натиснення одним пальцем міняє напрям обертання патрона.

   

 • Двигун
  Двигун

  У мережевому шурупокруті Тех.АС ТА-01-108 застосовується двигун з мідною обмоткою, що дозволяє мінімізувати розмір електромотора при збереженні потужності. Для збільшення терміну експлуатації обмотка покривається захисним лаком. Встановлені підшипники на валу мінімізують радіальне биття, дозволяючи проводити роботи, при яких дуже важливу роль грає точний напрям свердла або вкручування саморіза.

   

 • Редуктор
  Редуктор

  Застосовується мастило, що забезпечує максимальне ковзання між шестернями, зменшуючи знос деталей. За рахунок мінімального тертя, шестерні менш схильні до нагрівання, дозволяючи експлуатувати інструмент тривалий час до перевищення робочої температури. Планетарний редуктор у шурупокруті Тех.АС ТА-01-108 забезпечує високий обертаючий момент, не обмежуючи оператора при проведенні поставлених завдань.

   

 • Підсвічування
  Підсвічування

  На корпусі мережевого шурупокрута Тех.АС ТА-01-108 розміщене LED підсвічування, основне призначення якого освітити робочу область в місцях з поганим освітленням. Не завжди присутня можливість встановити достатнє освітлення в місцях проведення робіт, в цьому випадку підсвічування шурупокрута буде незамінне. Воно досить добре освітлює, дозволяючи операторові комфортно проводити роботи в місцях із слабким освітленням.

   

 • Функція швидкої заміни щіток
  Функція швидкої заміни щіток

  Функція швидкої заміни щіток забезпечує швидкий доступ до щіткового вузла, дозволяючи зробити заміну стертих щіток на нові, без звернення в сервісні центри або розбиранню інструменту. Для заміни щітки у шурупокруті Тех.АС ТА-01-108 необхідно викрутити кришку щіткового відсіку, витягнути стару зношену щітку, а на її місце встановити нову. Своєчасна заміна зношених щіток збільшує термін експлуатації інструменту. Така процедура займає усього пару хвилин.

   

Характеристики Tex.AC ТА-01-108
Модель ТА-01-108
Номінальна напруга мережі (В) 220
Номінальна потужність (Вт) 550
Ступені обертального моменту 20+1
Кількість обертів холостого ходу (об/хв) 0-750
Діаметр патрона (мм) 0,8-10
Підсвічування має
Довжина мережевого кабелю (см) 170
Вага (кг) 1,3
Гарантія (міс) 24
Комплектація Інструкція, гарантійний талон
Голосів: 0

0

Оцінка

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
Додати відгук
Ваша оцінка