Зварювальний апарат Tex.AC ТА-00-101Д

Код товару: 00021
Рейтинг: 5 из 5 Голосів: 0
Є в наявності
2163 грн
Обираючи зварювальний інвертор Тех.АС ТА-00-101 Д покупець купує надійний продукт, розрахований виконувати різні зварювальні роботи електродами до 4мм. Вживання сучасних технологій дозволило добитися високих показників при невеликих розмірах. Інвертор ТА-00-101 Д виконує зварювальні роботи від мережі 140-250В. Встановлене електронне табло відображує виставлений струм, що додає комфорт під час проведення зварювальних робіт.
 • Дисплей
  Для відображення виставленого струму на передній панелі зварювального апарату Тех.АС ТА-00-101Д розміщено електронне табло, яке забезпечує комфортне визначення необхідного струму під час зварювальних робіт. Оптимально виставлений струм дозволить недосвідченим зварювальникам провести якіснішу роботу, досягнувши кращих показників проварювання металу і цілісності шва, зменшивши вірогідність пропалювання металевих конструкцій.
 • Байонети
  Для надійного з'єднання зварювальних кабелів, застосовуються у зварювальному інверторі Тех.АС ТА-00-101Д байонети, виготовлені з якісних матеріалів. Даний тип роз'ємів був спеціально розроблений з врахуванням норм безпеки і надійності. Використовуваний формат байонет забезпечує щільне з'єднання контактів, зменшуючи опір струму, дозволяючи застосовувати зварювальні кабелі збільшеної довжини.
 • Номінальна напруга
  Вдосконалена система зварювального апарату Тех.АС ТА-00-101Д, дозволяє виконувати зварювальні роботи підключивши інвертор до мережі 140В. Дане доопрацювання дозволило розширити сферу застосування зварювального інвертора. Оператор не обмежений у виборі мережі, до якої він підключається. Така система буде корисною для тих зварювальників, що виконують зварювальні роботи від електрогенераторів на виїзді.
 • Комплектація
  Комплектується зварювальний інвертор Тех.АС ТА-00-101Д затиском маси і електродотримачем. Кабель використовуються з оптимальним перетином, призначений для високих струмів, збільшуючи період проведення зварювальних робіт. Так само зварювальний апарат комплектується плечовим ременем для перенесення або виконання робіт на висоті.
Характеристики Tex.AC ТА-00-101Д
Модель ТА-00-101 Д
Дисплей має
Діапазон регулювання струму (А) 20-250
Використовувані електроди (мм) 1,6-4,0
Номінальна потужність (кВт) 6,4
Робочий цикл (%) 60
Номінальна напруга мережі (В) 140-250
Довжина кабелю маси (см) 200
Довжина кабелю електродотримача (см) 215
Клас захисту корпусу IP21S
Вага (кг) 2,9
Гарантія(міс) 36
Комплектація Тримач маси, тримач електрода, плечовий ремінь
Голосів: 0

5

Оцінка

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
Додати відгук
Ваша оцінка