Хіт продаж

Зварювальний апарат Tex.AC ТА-00-104

Код товару: 00027
Рейтинг: 5 из 5 Голосів: 0
Є в наявності
2623 грн
За додаткову безпеку зварювальника в зварювальному апараті Тех.АС ТА-00-104 відповідає функція VRD, яка знижує напругу холостого струму до безпечного рівня. Завдяки даній функції інвертор не лише забезпечує високий зварювальний результат, а і володіє високою мірою захисту оператора. Функція включення апарату від торкання електродом зварювальної поверхні, додає комфорт в роботі.
Завантажити інструкцію до Tex.AC ТА-00-104
 • Функція VRD
  Зварювальний апарат Тех.АС ТА-00-104 відрізняється підвищеним рівнем безпеки завдяки використанню сучасних технологій. Встановлювані в зварювальний інвертор блоки зниження напруги (VRD) відповідають за пониження холостого ходу до безпечного рівня. У момент розмикання зварювального ланцюга спрацьовує система VRD, знижуючи напругу до повністю безпечного рівня, яка не перевищує 15В. Така система безпеки буде корисна при виконанні зварювальних робіт в невеликих приміщеннях з високою мірою вологості.
 • Увімкнення від дотику
  Для збільшення комфорту і безпеки в зварювальному інверторі Тех.АС ТА-00-104 встановлена система за допомогою якої зварювальний апарат робить автоматичне включення і виключення. Дана система працює за простим принципом. У момент дотику електроду із поверхнею відбувається включення, і оператор виконує зварювальні роботи. По завершенню зварювальних робіт після того, як інвертор охолодиться, відбувається автоматичне вимкнення.
 • Комплектація
  Зварювальний інвертор Тех.АС ТА-00-104 поставляється із зварювальними кабелями збільшеної довжини з необхідним перетином для виконання робіт з високим струмом. Довжина зварювального кабелю з електрододержателем складає 300см, а кабель маси має довжину 210см. Це дозволяє операторові комфортно виконувати зварювальні роботи віддалено від встановленого інвертора. У комплектацію зварювального інвертора також входить плечовий ремінь, для зручного перенесення апарату.
Характеристики Tex.AC ТА-00-104
Модель ТА-00-104
Дисплей немає
Діапазон регулювання струму (А) 20-300
Використовувані електроди (мм) 1,6-5,0
Номінальна потужність (кВт) 7,5
Робочий цикл (%) 80
Номінальна напруга мережі (В) 160-250
Довжина кабелю маси (см) 210
Довжина кабелю електродотримача (см) 300
Клас захисту корпусу IP21S
Вага (кг) 3,0
Гарантія(міс) 36
Комплектація Тримач маси, тримач електрода, плечовий ремінь
Голосів: 0

5

Оцінка

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
Додати відгук
Ваша оцінка