Кутова шліфувальна машина Tex.AC ТА-01-422

Код товару: 00059
Рейтинг: 5 из 5 Голосів: 0
Є в наявності
794 грн
Кутова шліфувальна машина(болгарка) Tex.AC ТА-01-422 призначена для виконання робіт по розрізанню, шліфовці і зачистці металу. Для оптимального проведення робіт болгарка комплектується електромотором 1050Вт. Подовжений ергономічний корпус з протиударного пластика дозволяє комфортно проводити роботи по обробці металу дисками 125мм, при цьому оператор може легко утримувати болгарку як однією рукою, так і двома.
Завантажити інструкцію до Tex.AC ТА-01-422
 • Корпус
  Кутова шліфувальна машина Тех.АС ТА-01-422 виконана в ергономічному стилі з подовженою рукояткою. Завдяки компактним розмірам основної частини корпусу і подовженої рукоятки, користувачеві буде комфортно утримуватиме болгарку як однією рукою, так і двома залежно від складності виконуваних робіт. Для виробництва корпусу болгарки використовується високоміцний пластик.
 • Двигун
  Кутова шліфувальна машина Тех.АС ТА-01-422 комплектується електромотором потужністю 1050Вт. Використання мідної обмотки дозволяє досягти високої потужності електромотора при збереженні невеликих габаритів і ваги. Для забезпечення тривалого терміну експлуатації обмотка електромотора покривається в декілька шарів спеціальним лаком. Лакування обмотки забезпечує захист від механічної дії потрапляючих часток всередину інструменту.
 • Редуктор
  Тривалий період експлуатації болгарки Тех.АС ТА-01-422 забезпечують внутрішні компоненти редуктора, виготовлені із спеціальних марок сталі. Внутрішні рухомі компоненти здатні витримувати великі навантаження при високих обертах. Використовуване мастило в редукторі призначене для високо обертальних компонентів. Воно значно знижуючи тертя і механічну дію на рушійні частини.
 • Функція швидкої заміни щіток
  Кутова шліфувальна машина Тех.АС ТА-01-422 оснащена щітковим вузлом з функцією швидкої заміни щіток. Дана функція дозволяє своєчасно проводити діагностику стану встановлених і заміну стертих щіток. Для заміни щіток досить викрутити щіткотримач і витягувати їх з подальшою заміною. Дана процедура не вимагає використання спеціального інструменту або ключа, завдяки чому немає необхідності звертатися в сервісний центр для заміни щіток.
 • Комплектація
  Кутова шліфувальна машина Тех.АС ТА-01-422 комплектується захисним кожухом. Його основне призначення полягає в забезпеченні захисту оператора при виконанні робіт болгаркою. За допомогою рукоятки, УШМ зручно утримуватиме під час проведення тривалих робіт або, коли необхідно тримати інструмент двома руками. Додаються до болгарки інструкція користувача і гарантійний талон.
Характеристики Tex.AC ТА-01-422
Модель ТА-01-422
Номінальна напруга мережі (В) 220
Номінальна частота мережі (Гц) 50
Номінальна потужність (Вт) 1050
Кількість обертів холостого ходу (об/хв) 11000
Діаметр кола (мм) 125
Посадковий діаметр кола (мм) 22,2
Різьба шпинделя М14
Плавне регулювання обертів немає
Вага (кг) Немає даних
Гарантія(міс) 24
Голосів: 0

5

Оцінка

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
Додати відгук
Ваша оцінка