Супер ціна

Кутова шліфувальна машина Tex.AC ТА-01-424

Код товару: 00061
Рейтинг: 5 из 5 Голосів: 0
Є в наявності
880 грн
836 грн
Кутова шліфувальна машина(болгарка) Tex.AC ТА-01-424 створена для виконання складних робіт по металу дисками 125мм. Встановлений електромотор в 1250Вт призначений для тривалої роботи, а подовжена рукоятка забезпечує комфортну роботу незалежно від умов експлуатації. Система щіток, що самовимикаються, з можливістю швидкої заміни запобігають передчасному зносу колектору.
Завантажити інструкцію до Tex.AC ТА-01-424
 • Корпус
  Корпус кутової шліфувальної машини Тех.АС ТА-01-424 складається з двох частин. Основна частина корпусу має подовжену форму завдяки чому болгарку зручно утримувати однією рукою, а друга є подовженою рукояткою. Болгарки, виконані в такому дизайні мають попит серед користувачів, яким необхідно виконувати різні тривалі роботи від шліфування до розрізання металу.
 • Двигун
  Для виконання тривалих робіт по обробці металу в кутовій шліфувальній машині Тех.АС ТА-01-424 встановлюється електромотор потужністю 1250Вт. Для забезпечення довгого терміну експлуатації електромотора, обмотка покривається в декілька шарів спеціальним лаком. Багатошарове лакування забезпечує механічний захист якоря запобігаючи розшаруванню обмотки, а також захищає ізоляцію від механічної дії часток що потрапляють всередину інструменту.
 • Редуктор
  Для збільшення терміну експлуатації рухомих компонентів редуктора в кутовій шліфувальній машині Тех.АС ТА-01-424 використовуються лише якісні компоненти, виготовлені із спеціальних марок сталі. Кутова шліфувальна машина виконує роботи на великих обертах, відповідно для зниження тертя і виділення надлишкового тепла застосовується мастило для високо обертальних компонентів.
 • Функція швидкої заміни щіток
  Кутова шліфувальна машина Тех.АС ТА-01-424 укомплектована функцією швидкої заміни щіток. Дана функція дозволяє зробити заміну витертих щіток без звернення в сервісний центр. Заміна стертих щіток не вимагає спеціального ключа, досить відкрутити щіткотримач, витягти стерті щітки, а на їх місце поставити нові. Важливо пам'ятати, що своєчасна заміна витертих щіток збільшує термін експлуатації інструменту.
 • Комплектація
  Кутова шліфувальна машина Тех.АС ТА-01-424 комплектується всіма необхідними аксесуарами для роботи інструментом. У комплектацію входить спеціальний захисний кожух і додаткова рукоятка, за допомогою якої операторові зручно виконувати роботи утримуючи інструмент двома руками. У комплект УШМ також входить інструкція користувача, гарантійний талон і спеціальний ключ за допомогою якого затискається притискна шайба.
Характеристики Tex.AC ТА-01-424
Модель ТА-01-424
Номінальна напруга мережі (В) 220
Номінальна частота мережі (Гц) 50
Номінальна потужність (Вт) 1250
Кількість обертів холостого ходу (об/хв) 11000
Діаметр кола (мм) 125
Посадковий діаметр кола (мм) 22,2
Різьба шпинделя М14
Плавне регулювання обертів немає
Вага (кг) Немає даних
Гарантія(міс) 24
Голосів: 0

5

Оцінка

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
Додати відгук
Ваша оцінка