Хіт продаж
 • Кутова шліфувальна машина Tex.AC ТА-01-430
 • Кутова шліфувальна машина Tex.AC ТА-01-430
 • Кутова шліфувальна машина Tex.AC ТА-01-430
 • Кутова шліфувальна машина Tex.AC ТА-01-430

Кутова шліфувальна машина Tex.AC ТА-01-430

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ ! ВІДРІЗНІ ДИСКИ У ПОДАРУНОК!
Код товару: 00097
Рейтинг: 0 из 5 Голосів: 0
Є в наявності
735 грн
Кутова шліфувальна машина Тех.АС ТА-01-430 потужний і компактний інструмент. Встановлений електромотор потужністю 1100Вт забезпечує стабільну роботу дисками діаметром 125мм, з постійною кількістю обертів на холостому ходу в 11000 об/хв. Завдяки компактному корпусу, болгаркою зручно виконувати роботи по обробці металу утримуючи її однією рукою.
Завантажити інструкцію до Tex.AC ТА-01-430
Разом дешевше:
 • Двигун
  Двигун

  Для досягнення високої потужності електромотора в кутовій шліфувальній машині Тех.АС ТА-01-430 застосовується мідний дріт, з якого формується обмотка статора і ротора. Використання міді дозволяє досягти високу потужність і зберегти невеликі розміри мотора. Для захисту обмотки застосовується лакування. Поверх обмотки розміщений бандаж. Бандаж і лакування запобігають розшаруванню обмотки, а також захищають від механічних пошкоджень. З'єднання обмотки з колектором заливається лаком.  Обмотка статора захищена багатошаровим просоченням. Просочення створює захисний шар, захищаючи обмотку від механічного пошкодження, а також запобігає розшаруванню.

   

 • Корпус
  Корпус

  Кутова шліфувальна машина Тех.АС ТА-01-430 має ергономічний корпус. Під час проведення робіт болгарку зручно утримувати однією рукою. Для виготовлення корпусу використовується спеціальний пластик, що володіє високими протиударними властивостями. Поверхня корпусу має шорсткість, дозволяючи надійно утримувати інструмент в руці, запобігаючи його ковзанню під час тривалих робіт.

   

 • Редуктор
  Редуктор

  Кутова шліфувальна машина Тех.АС ТА-01-430 призначена для виконання інтенсивних робіт по обробці металу. Якісне виконання внутрішніх компонентів і точне фрезерування забезпечують низький рівень тертя рухомих елементів редуктора. Для зниження рівня тертя, а також виділення надлишкового тепла всі рухомі компоненти покриті мастилом. Корпус редуктора виготовлений з алюмінієвого сплаву, завдяки чому він швидше охолоджується.

   

 • Комплектація
  Комплектація

  У комплект постачання кутової шліфувальної машини Тех.АС ТА-01-430 входять всі необхідні аксесуари для виконання робіт по обробці металу. Для захисту оператора з болгаркою поставляється захисний кожух. Захисний кожух переймає на себе частки абразивного матеріалу і іскри, що вилітають при роботі з інструментом. Так само в комплект входять спеціальний ключ, за допомогою якого ослабляється притискна гайка і додаткова рукоятка.

   

Характеристики Tex.AC ТА-01-430
Модель ТА-01-430
Номінальна напруга мережі (В) 220
Номінальна частота мережі (Гц) 50
Номінальна потужність (Вт) 1100
Кількість обертів холостого ходу (об/хв) 11000
Діаметр кола (мм) 125
Посадковий діаметр кола (мм) 22,2
Різьба шпинделя М14
Плавне регулювання обертів немає
Довжина мережевого кабелю (см) Немає даних
Вага (кг) 2,1
Гарантія (міс) 24
Комплектація Додаткова рукоятка, захисний кожух, затискний ключ, інструкція, гарантійний талон
Голосів: 0

0

Оцінка

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
Додати відгук
Ваша оцінка