3D
 • Кутова шліфувальна машина Tex.AC ТА-01-440
 • Кутова шліфувальна машина Tex.AC ТА-01-440
 • Кутова шліфувальна машина Tex.AC ТА-01-440
 • Кутова шліфувальна машина Tex.AC ТА-01-440

Кутова шліфувальна машина Tex.AC ТА-01-440

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ !
Код товару: 00086
Рейтинг: 0 из 5 Голосів: 0
Є в наявності
1549 грн
Кутова шліфувальна машина(болгарка) Tex.AC ТА-01-440 спеціально розроблена для виконання складних робіт по металу диском 180мм. Роботу болгарки забезпечує електромотор потужністю 2200Вт, розвиваючи швидкість обертання диска до 8300 об/хв. Для максимальної зручності виконання складних робіт корпус болгарки виконаний з подовженою рукояткою. Встановлений щітковий вузол з можливістю швидкої заміни щіток.
Завантажити інструкцію до Tex.AC ТА-01-440
 • Корпус
  Корпус

  Для максимальної зручності виконання робіт по обробці металу корпус кутової шліфувальної машини Тех.АС ТА-01-440 має подовжену форму. Сам корпус болгарки складається з двох частин. У основній частині корпусу розташований електромотор. У другій частині, яка виконана у вигляді рукоятки розташовані компоненти управління. Завдяки цьому утримувати болгарку зручно двома руками, не залежно від складності виконуваних робіт.

 • Двигун
  Двигун

  Кутова шліфувальна машина Тех.АС ТА-01-440 оснащується високо обертальним потужним електромотором потужністю 2200Вт. Використана мідна обмотка в електромоторі дозволила знизити вагу і габарити електромотора. Для збільшення терміну експлуатації електромотора обмотка і з'єднання обмотки з колектором покриваються в декілька шарів захисним лаком. Лакування не дозволяє розшаровуватися обмотці і захищає від механічного пошкодження, до якого можуть привести частки металу або інші матеріали, що потрапляють всередину.

 • Редуктор
  Редуктор

  Оскільки кутова шліфувальна машина Тех.АС ТА-01-440 призначена для складних і тривалих робіт, застосовуються шестерні і компоненти редуктора, які виготовляються із спеціальних марок сталі, здатні витримувати високі навантаження. Якісне фрезерування корпусних частин редуктора мінімізує хід деталей, забезпечуючи точне зчеплення всіх рухомих компонентів. Також застосовується спеціальне мастило, призначене для високо обертальних редукторів, завдяки чому знижується міра тертя і нагрівання, відповідно збільшується робочий ресурс компонентів.

 • Функція швидкої заміни щіток
  Функція швидкої заміни щіток

  Для забезпечення контролю за мірою зносу встановлених щіток, а також своєчасної заміни стертих щіток, кутова шліфувальна машина Тех.АС ТА-01-440 комплектується щітковим вузлом з функцією швидкої заміни щіток. При заміні стертих щіток не потрібно розбирати болгарку, досить викрутити щіткотримач і замінити стерті щітки на нові. Дана робота по заміні щіток проводитися без звернення в сервісний центр. Важливо пам'ятати, що своєчасна діагностика і заміна щіток збільшує термін експлуатації болгарки, зберігаючи цілим колектор.

 • Комплектація
  Комплектація

  Для виконання робіт по обробці металевих конструкцій кутова шліфувальна машина Тех.АС ТА-01-440 комплектується всіма необхідними базовими аксесуарами. У комплект входить спеціальний ключ, за допомогою якого затискається притискна шайба, надійно фіксуючи встановлений диск. Також в комплект болгарки входить захисний кожух, що запобігає викиду часток у бік користувача. При цьому важливо пам'ятати, що захисний кожух необхідно завжди правильно встановлювати, щоб максимально забезпечити захистом користувача. Вхідна в комплект до болгарки додаткова бічна знімна рукоятка, допоможе розподілити вагу на дві руки, для виконання складних і тривалих робіт інструментом.

Характеристики Tex.AC ТА-01-440
Модель ТА-01-440
Номінальна напруга мережі (В) 220
Номінальна частота мережі (Гц) 50
Номінальна потужність (Вт) 2200
Кількість обертів холостого ходу (об/хв) 8300
Діаметр кола (мм) 180
Посадковий діаметр кола (мм) 22,2
Різьба шпинделя М14
Плавне регулювання обертів немає
Довжина мережевого кабелю (см) 200
Вага (кг) 3,3
Гарантія (міс) 24
Комплектація Додаткова рукоятка, захисний кожух, затискний ключ, інструкція, гарантійний талон
Голосів: 0

0

Оцінка

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
Додати відгук
Ваша оцінка