Акумуляторний шурупокрут Тех.АС ТА-01-162

Акумуляторний шурупокрут Тех.АС ТА-01-162
Виходячи з тенденцій ринку електроінструменту і необхідності розширення представленої лінійки акумуляторного інструменту, компанією Тех.АС в 2018 році був розроблений і представлений на огляд потенційним покупцям новий акумуляторний шурупокрут Тех.АС ТА-01-162. Головне призначення цього шурупокрута полягає у виконанні різних монтажних і свердлувальних робіт в будівельних матеріалах.

Ергономіка акумуляторного шурупокрута Тех.АС ТА-01-162

Акумуляторний шурупокрут Тех.АС ТА-01-162 володіє компактними розмірами завдяки внутрішньому розташуванню акумулятора. Розміщена усередині рукоятки акумуляторна батарея не виступає за краї, дозволяючи виконувати різні роботи у важкодоступних місцях.

Редуктор в акумуляторному шурупокруті Тех.АС ТА-01-162

Для збільшення обертального моменту у шурупокруті Тех.АС ТА-01-162 встановлюється двошвидкісний планетарний редуктор. Для збільшення ресурсу і терміну служби, внутрішні шестерні редуктора виготовляються із спеціальних сплавів металу, що володіють високими показниками міцності і малою вагою.

Двигун в акумуляторному шуруповерте Тех.АС ТА-01-162

Надійну роботу редуктору забезпечує 12В електромотор. Завдяки встановленому редуктору і електромотору акумуляторний шурупокрут розвиває обертаючий момент в 22Н/м. Даного зусилля вистачає як для виконання побутових монтажних робіт, так і для інтенсивного використання. Також шурупокрут Тех.АС ТА-01-162 відмінно впорається зі свердлінням отворів в різних матеріалах розвиваючи швидкість обертання патрона до 1400 об/хв.

Корпус акумуляторного шурупокрута Тех.АС ТА-01-162

Корпус у шурупокруті Тех.АС ТА-01-162 має ергономічний дизайн, направлений на зниження навантаження з рук користувача, дозволяючи виконувати всілякі завдання тривалий час без втоми і відчуття дискомфорту. Використані полімери для виготовлення корпусу шурупокрута мають протиударні властивості, значно збільшуючи міру механічної зносостійкості інструменту. Завдяки гумовим накладкам шурупокрут надійно втримується користувачем в руці під час роботи. Також накладки запобігають ковзанню інструменту по похилій поверхні.

Система управління в акумуляторному шурупокруті Тех.АС ТА-01-162

Для збільшення комфорту користувача в акумуляторному шурупокруті Тех.АС ТА-01-162 застосовані такі функції:

  • Блокування валу патрона дозволяє проводити фізичне докручування використовуваних аксесуарів.
  • Кнопка пуску з плавним ходом дозволяє інтуїтивно регулювати швидкість обертання патрона.
  • Кнопка реверсу розташована так, щоб користувач не зупиняючи робочий процес, міг міняти напрям обертання патрона.
  • Для швидкої зміни оснащення встановлений двох муфтовий швидкозатискний патрон, дозволяючи користувачеві робити зміну оснащення в найкоротший проміжок часу.
  • Для виконання робіт в місцях з недостатнім освітленням на корпусі шурупокрута розташоване LED підсвічування, яке освітлює загальну робочу зону.

 

Придбати акумуляторний шурупокрут  в інтернеті-магазині tex-ас.com.ua

Завдяки невеликій вазі і малим розмірам акумуляторний шурупокрут Тех.АС ТА-01-162 буде мати попит серед майстрів каркасних виробів, що спеціалізуються на збірці. Оскільки для багатьох користувачів дуже важливу роль при виборі шурупокрута грає поєднання таких характеристик як потужність, розміри і вага. Купити акумуляторний шурупокрут Тех.АС ТА-01-162 укомплектований кейсом і двома батареями можна в офіційному інтернеті-магазині tex-ас.com.ua.