Апарат аргонодугової зварки Тех.АС ТА-00-033

Апарат аргонодугової зварки Тех.АС ТА-00-033
У листопаді 2017 року компанією був випущений на ринок України перший в асортименті торгівельної марки Тех.АС апарат аргонодугової зварки Тех.АС ТА-00-033.

Цей апарат завдяки доступній ціні, відмінній якості і багатому функціоналу має попит у професійних зварювальників. У величезній кількості апарат аргонодугової зварки Тех.АС ТА-00-033 почали замовляти станції технічного обслуговування, оскільки даний апарат відмінно підходить для кузовних робіт. Будь-який досвідчений зварювальник впорається з управлінням апарату. Завдяки великим функціональним можливостям, достатку налаштувань і якості робіт, оператор залишиться задоволеним придбаним товаром.

Перш ніж потрапити на полиці магазинів представлена модель аргонодугової зварки Тех.АС ТА-00-033 пройшла величезну кількість всіляких тестів, завдяки чому були максимально оптимізовані процеси плати управління. Для зручності виконання робіт на лицьовій панелі розміщені всі регулятори, що впливають на якість зварювального процесу. Для кращого контролю за виставленими характеристиками на передній панелі доданий дисплей, завдяки якому оператор може відстежувати виставлений струм.

Робочі показники апарату аргонодугової зварки інверторного типу Тех.АС ТА-00-033

Перемикачі робочих режимів:

 • Перемикач режимів 2Т/4Т

У режимі 2Т при натисненні на курок і його утриманні відбувається розгоряння дуги, а при відпусканні – відключення. Для комфортніших і триваліших робот в апараті передбачений режим 4Т. У даному режимі відбувається розгоряння дуги при натисненні на курок, а при повторному натисненні - відключення. Це звільняє зварювальника від постійного утримування кнопки.

 • Перемикач режимів AC/DC

Для оптимального виконання зварювальних робіт в режимі TIG-lift реалізована система перемикання між постійним і змінним струмом. Це дозволило аргонодуговой зварці виконувати зварювальні роботи як по конструкційних, так і по кольорових металах і їх сплавах.

 • Перемикач режимів TIG/MMA

Аргонодугова зварка ТА-00-033 виконує зварювальні роботи в двох режимах. Перемкнувши аргонодугову зварку в режим ММА, вона виконуватиме роботи по зварюванню різних типів металів штучним електродом, методом ручної дугової зварки. При перемиканні в режим TIG зварювальний апарат виконуватиме роботи по зварюванню різних типів металів за допомогою вольфрамового електроду і дроту, що подається оператором.

Регулятори, що відповідають за виставляння зварювальних характеристик:

 • Налаштування виставленого струму.
 • Налаштування змінного струму.
 • Налаштування подачі газу (регулювання подачі газової суміші).
 • Налаштування заварки кратера.
 • Налаштування продування газом (регулювання подачі газової суміші).

Для своєчасного відстеження робочого стану  на передній панелі розміщено два індикатори. Індикатор термозахисту і індикатор обриву фази.

Основні характеристики апарату аргонодугової зварки інверторного типу Тех.АС ТА-00-033

При виконанні зварювальних робіт в режимі ММА:

 • Діапазон зварювального струму від 10 до 200А.
 • Напруга холостого ходу складає 60В.
 • Працює з штучними електродами від 1,6 до 5,0мм.

При виконанні зварювальних робіт в режимі TIG:

 • Діапазон зварювального струму від 10 до 200А.
 • Напруга холостого ходу складає 60В.
 • Працює з вольфрамовими електродами від 1,2 до 3,2мм.

Зі всіх процесів дугової зварки TIG є найбільш придатним для досягнення високої якості зварювального шва. Даний вид зварки вважається найбільш універсальним, тому як за допомогою TIG зварки можна сполучати різні матеріали, а товщина зварюваного металу починається від 0,3 міліметрів. Компанія Тех.АС надає гарантію 3 роки на аргонодугові апарати інверторного типу, забезпечуючи своєчасні гарантійні зобов'язання перед покупцем.