Бензинові ланцюгові пили Тех.АС

Бензинові ланцюгові пили Тех.АС
Бензинова ланцюгова пила – це універсальний інструмент, який використовується для розпилювання деревини. За допомогою бензопили проводяться роботи по заготівці дров, вирубці лісу і обрізанню дерев в місцях, де важливу роль грає автономність інструменту.

Основна відмінність бензинових пил Тех.АС полягає в об'ємі двигуна. Умовно їх можна розділити на бензинові пили з об'ємом двигуна до 50см.куб і бензинові пили з об'ємом двигуна більш ніж 50см.куб.

Бензинові ланцюгові пили Тех.АС з об'ємом мотора до 50см.куб.

Бензинові пили з малим об'ємом мотора компактніші і менше важать. Даними пилами комфортніше проводити обрізання крони дерев, розпилювати середні колоди і стволи. Пили з об'ємом мотора до 50см.куб більше користуються попитом в домашньому господарстві.

Короткий огляд Бензинової ланцюгової пили Тех.АС ТА-03-046

 • Бензинова ланцюгова пила Тех.АС ТА-03-046 оснащена двотактним мотором об'ємом 45см.куб. з потужністю 2800Вт. Даної потужності вистачає для виконання робіт по розпилюванню деревини середнього діаметру.
 • Для кращого розпилювання деревини встановлюється шина завдовжки 407мм. Завдяки встановленій шині під час робіт мотор не перевантажується, а розпилювання проходить більш плавно.
 • Для стабільної роботи бензопили встановлюється паливна система від світових виробників, що спеціалізуються на виробництві паливних компонентів,. Встановлений керамічний паливний фільтр забезпечує краще очищення паливної суміші.
 • Стартер з металевими кулачками значно знижує передчасний знос, зменшуючи вірогідність поломки маховика.
 • Розбірна провідна зірка в бензиновій ланцюговій пилі, дозволяє провести швидкий ремонт або заміну витертої зірочки.

Короткий огляд Бензинової ланцюгової пили Тех.АС ТА-03-047

 • Встановлюється в бензиновій ланцюговій пилі Тех.АС ТА-03-047 двотактний мотор об'ємом 45см.куб., який має потужність 2800Вт. Завдяки цьому пила відмінно підходить для виконання розпилювання деревини в присадибних господарствах.
 • Бензопила комплектується шиною 407мм. Дана довжина шини кращим чином підходить для інструменту, дозволяючи виконувати роботи по розпилюванню деревини не перенавантажуючи мотор.
 • Для збільшення терміну експлуатації і стабільної роботи в бензиновій пилі застосовується якісний паливний фільтр, що запобігає попаданню часток в карбюратор.
 • У бензопилі встановлено стартер з системою «легкий старт», який значно полегшує запуск, знижуючи до 30% зусилля.
 • У бензиновій ланцюговій пилі встановлений «праймер». Він є механічним паливним насосом. Праймер служить для підкочування палива в камеру згорання, чим забезпечує легший старт при холодному пуску.

Бензинові ланцюгові пили Тех.АС з об'ємом мотора більш 50см.куб.

Дані пили краще підходять для розпилювання крупних колод і стволів. Комплектуються шиною збільшеного розміру, дозволяючи за один захід розпиляти дерево діаметром до 46см. Завдяки цьому ці пили користуються попитом при проведенні вирубки дерев в лісових господарствах.

Короткий огляд бензинової ланцюгової пили Тех.АС ТА-03-053

 • Для забезпечення робіт по розпилюванню середніх і великих стволів встановлюється двотактний бензиновий мотор об'ємом 52см.куб., який розвиває потужність електромотора в 3100Вт.
 • Встановлена шина завдовжки 457мм дозволить користувачеві розпилювати крупні стволи і колоди з меншим зусиллям і витратами часу.
 • Кришка стартера в бензопилі Тех.АС ТА-03-053 виготовлена з магнієвого сплаву. Для збільшення терміну експлуатації в стартері використовуються металеві кулачки.
 • Повно розмірний повітряний фільтр значно полегшує роботу мотора. Повітряний фільтр забезпечує збільшений потік очищеного повітря, завдяки чому знижується навантаження на карбюратор.

Короткий огляд бензинової ланцюгової пили Тех.АС ТА-03-054

 • Бензинова пила комплектується мотором, об'єм якого складає 52см.куб. Встановлений двотактний мотор розвиває потужність до 3100Вт, дозволяючи проводити без зайвого навантаження розпилювання деревини великого діаметру.
 • Для проведення робіт по розпилюванню встановлюється шина 457мм, яка дозволяє в один захід розпилювати стволи завтовшки до 46см.
 • Для полегшення запуску в бензиновій пилі Тех.АС ТА-03-054 встановлюється механічний паливний насос «праймер». При необхідності, користувач може зробити долив палива в камеру згорання.
 • Стартер з системою «легкий старт» полегшує запуск бензинової пили, що значно знижує витрачений час і зусилля.

Бензинові пили Тех.АС прості в обслуговуванні. Досить заливати бензинову суміш, використовувати мастило, призначене для змащування ланцюга і стежити за чистотою інструменту. Налагодження карбюратора і заміну свічок рекомендується проводити в сервісних центрах, що спеціалізуються на бензо-мото техніці.

Придбати бензинову ланцюгову пилу Тех.АС в офіційному інтернеті-магазині tex-ас.com.ua

Перш ніж зупинити свій вибір на моделі бензинової пили важливо визначиться, які проводитимуться роботи. Для домашнього господарства відмінно підходять пили з шиною до 407мм. Ними зручно працювати, оскільки менша вага пили не так навантажує руки. Обираючи потужнішу пилу зі встановленою шиною 457мм користувач витрачає менше часу на розпилювання крупних стволів і колод. Клієнт завжди зможе підібрати і купити бензопилу у фірмовому інтернеті-магазині tex-ас.com.ua, а менеджери Call-центру завжди будуть раді в цьому допомогти!