Електричні дрилі Тех.АС

Електричні дрилі Тех.АС
Представлена лінійка електричних дрилів торгівельної марки Тех.АС поділяється на дві категорії: електричні дрилі з ударним механізмом та електричні дрилі без ударного механізму.

Ударні електричні дрилі Тех.АС

Ударні дрилі Тех.АС комплектуються високо обертальним електромотором, який здатний виконувати тривалі роботи по свердлінню і бурінню будівельних матеріалів. Основна відмінність представлених дрилів один від одного полягає в потужності встановленого електромотора.

Електричні дрилі для побутового використання

Для побутового використання найбільш підходять ударні електричні дрилі Тех.АС ТА-01-011 та Тех.АС ТА-01-012. Ці дрилі оснащені електромотором потужністю 650Вт і 750Вт. Даної потужності електромотора вистачає для проведення домашніх ремонтних робіт. Ударні дрилі ТА-01-011 та ТА-01-012 призначені для буріння отворів до 14мм і 16мм в твердих будівельних матеріалах, таких як бетон або цеглина. Встановлений ударний механізм розвиває до 44800 ударів в хвилину, що дозволяє робити своєчасний викид відпрацьованого матеріалу, що значно знижує навантаження на дриль (електромотор), полегшуючи процес буріння отворів. Завдяки цьому електродриль менш схильний до зайвого нагрівання, що впливає на період безперервної роботи.

Електричні дрилі для інтенсивного використання

Для інтенсивної роботи представлені ударні електричні дрилі підвищеної потужності. Ударний дриль Тех.АС ТА-01-207 призначений для інтенсивної роботи, оснащений електромотором потужністю 950Вт. Дана потужність дозволяє легко проводити роботи по бурінню будівельних матеріалів ударними свердлами діаметром до 13мм. Дриль ТА-01-207 розвиває швидкість обертання холостого ходу патрона до 3000 об/хв. Треба відзначити, що в ударному дрилі зручно реалізована система управління. Кнопка включення реверсу розташована так, щоб користувач у будь-який момент міг змінити напрям обертання патрона, а електронна система регулювання обертів дозволить зменшити число холостого ходу патрона і виконувати роботи дрилем по відкручуванню або закручуванню різних саморізів, болтів, тощо.

Ударний дриль Тех.АС ТА-01-208 оснащена електромотором потужністю 1050Вт. Він призначений для виконання інтенсивних робіт по бурінню, свердлінню і замісу різних будівельних сумішей. Завдяки встановленому механізму і потужному електромотору ТА-01-208 бурить отвори в будівельних матеріалах діаметром до 16мм, а в деревних матеріалах свердлить отвори свердлами з ріжучою кромкою до 40мм. Для збільшення ресурсу ударного дриля корпус редуктора виконаний із спеціального алюмінієвого сплаву, усередині якого розташований ударний механізм. Використання металу при виготовленні частини редуктора збільшує не лише механічний захист інструменту, але і тепловідвід під час роботи.

Без ударні електричні дрилі Тех.АС

Електричні дрилі Тех.АС без ударного механізму призначені для свердління металу, дерева, пластика, керамічної плитки і ряду інших будівельних матеріалів, де не потрібне використання ударного механізму.

Для монтажно-свердлувальних робіт призначений електричний дриль Тех.АС ТА-01-204. Даний дриль володіє компактними габаритами і електромотором потужністю 700Вт, дозволяючи виконувати роботи по свердлінню у важкодоступних місцях. Комплектується електричний дриль ТА-01-204 швидкозатискним двох муфтовим патроном, призначеним для оснащення з хвостовиком від 0.1мм до 10мм. Такий патрон дозволяє в лічені секунди робити зміну оснащення без використання затискного ключа. Дана модель дриля користується попитом серед користувачів, які спеціалізуються на збірці корпусних меблів і інших напрямах, в яких застосовуються дрилі з можливістю швидкої зміни оснащення.

Окремо варто звернути увагу на електричний дриль Тех.АС ТА-01-205. Дана модель при невеликих габаритах здатна виконувати складні свердлувальні і монтажні роботи. Легкість виконання складних робіт забезпечує встановлений знижуючий редуктор, розміщений в металевому корпусі і електромотор потужністю 700Вт. Електричний дриль ТА-01-205 розвиває кількість обертів холостого ходу патрона до 1150 об/хв. Це дозволяє значно збільшити обертаючий момент, а значить виконувати свердлувальні роботи з оснащенням, що має великий діаметр ріжучої кромки. Для виконання свердлувальних робіт по дереву рекомендується застосовувати оснащення з діаметром ріжучої кромки до 24мм. Електричний дриль Тех.АС ТА-01-205 стала популярна серед користувачів, які виконують тривалі і інтенсивні роботи як по дереву, так і по металу.

Придбати електричний дриль Тех.АС в інтернеті-магазині tex-ас.com.ua

Представлена лінійка електричних дрилів торгівельної марки Тех.АС не залишить байдужим потенційного покупця. У асортименті представлений цілий ряд електродрилів для виконання всіляких завдань по свердлінню і бурінню будівельних матеріалів. Варто відзначити, що перш ніж зробити остаточний вибір, необхідно вирішити, для яких робіт необхідний електричний дриль і в якому режимі експлуатуватиметься. У фірмовому інтернеті-магазині tex-ас.com.ua представлений асортимент електричних дрилів торгівельної марки Тех.АС в повному об'ємі. Кваліфіковані менеджери call-центру завжди будуть раді допомогти клієнтові, надавши вичерпні відповіді на питання, що цікавлять його.