Стрічкові шліфувальні машини Тех.АС

Стрічкові шліфувальні машини Тех.АС
Головним завданням стрічкової шліфувальної машини Тех.АС є груба і чистова обробка плоских поверхонь будь-якого розміру. ЛШМ використовується для обробки таких матеріалів як дерево, пластик та метал.

Двигун

Стрічкова шліфувальна машина Тех.АС призначена виконувати шліфувальні роботи тривалий час. Для досягнення високого рівня потужності при формуванні обмотки електромотора був застосований мідний дріт. Використання мідних матеріалів для обмотки статора і ротора дозволило отримати значний приріст в потужності і зберегти невеликі розміри двигуна. Для забезпечення захисту обмотки застосовується спеціальне захисне покриття, нанесене на обмотку в декілька шарів. Використання захисного матеріалу дозволило понизити вірогідність механічної дії від потрапляючих часток. Захисне покриття впливає на термін експлуатації електромотора, збільшуючи його робочий ресурс.

Корпус

Для більшої зручності стрічкова шліфувальна машина Тех.АС оснащена додатковою поворотною ручкою, розташованою в передній частині корпусу. Залежно від виставленого положення рукоятки, міняється зусилля на оброблювану поверхню. Правильно виставлена рукоятка додає не лише комфорт в роботі, але і забезпечує точне управління стрічковою шліфувальною машиною.

У лінійці ЛШМ Тех.АС представлені моделі з вузьким переднім роликом. Завдяки такій будові корпусу, користувач легко виконає шліфувальні роботи у важкодоступних місцях. Для цього йому досить прибрати захисну кришку, розташовану над передній частині корпусу. Таким чином, користувач легко проведе однобічне або двостороннє шліфування, в місцях, що складаються з декількох частин, віддалених один від одного на невеликій відстані.

Функція стаціонарного кріплення дозволить значно заощадити витрачені зусилля на обробку невеликих за площею об'єктів. Утримуючи заготівку в руках, користувач контролює міру зусилля, що прикладається, роблячи обробку поверхні на необхідному рівні. Так само в стаціонарному положенні можна проводити шліфування довгих об'єктів.

Стрічка

Для виконання робіт, що вимагають зняття покриття великого об'єму, використовуються абразивні стрічки з крупною зернистістю. Така стрічка не так швидко забивається, дозволяючи користувачеві виконати значно більший об'єм робіт. Виконуючи роботи, де потрібна максимальна якість обробки поверхні, рекомендується використовувати стрічку з дрібним зерном. Використання абразивної стрічки з дрібною зернистістю дозволяє ефективно робити фінальне шліфування поверхні. Операторові потрібно враховувати, що стрічки з дрібною зернистістю швидше забивається і при плануванні шліфувальних робіт рекомендується мати в наявності запасні.

Регулювання обертів

Регулювання кількості обертів безпосередньо впливає на якість обробки поверхні. Залежно від обраного матеріалу необхідно проводити шліфування з певною швидкістю обертання стрічки. Правильно підібрана швидкість обертання абразивної стрічки дозволить досягти кращого результату обробки поверхні, не піддаючи оброблюваний матеріал надмірній механічній дії.

Комплектація

Для комфортного використання стрічкової шліфувальної машини Тех.АС в комплекті поставляються струбцини, за допомогою яких користувач зможе легко виконувати роботу в стаціонарному положенні. У комплект також входять ключі і мішок для пилу. Пилосбірник забезпечує частоту робочої області.

Купити стрічкову шліфувальну машину Тех.АС в інтернеті-магазині tex-ас.com.ua

Обираючи стрічкову шліфувальну машину Тех.АС важливо заздалегідь визначитися з форматом встановлюваних абразивних стрічок. Розуміти які проводитимуться шліфувальні роботи і яка для їх виконання необхідна кількість обертів. Правильно підібрана шліфувальна стрічкова машина з необхідними характеристиками, дозволить користувачеві комфортно виконувати роботи по обробці матеріалів. Менеджери фірмового інтернету-магазина tex-ас.com.ua нададуть в повному об'ємі технічну інформацію по продукту, яким зацікавився клієнт.