Пила дискова (циркулярна) Тех.АС ТА-01-501

Пила дискова (циркулярна) Тех.АС ТА-01-501
Дискова ручна пила (циркулярна пила) Тех.АС ТА-01-501 призначена для виконання точних подовжніх і поперечних розпилів в деревині і інших матеріалах.

Дискова пила Тех.АС має попит серед майстрів, що виконують роботи по дереву і іншим матеріалам. Завдяки точному розрізанню за допомогою циркулярної пили проводять розкрій різних матеріалів, як по довжині, так і по ширині, отримуючи заготовки з рівними краями.

Циркулярна пила Тех.АС ТА-01-501 оснащена великою кількістю корисних функцій для користувача, застосовуючи які, легко виконувати різні роботи по розпилюванню деревинних і інших матеріалів:

  • Функція зміни глибини дозволяє користувачеві регулювати глибину розпилу. Виставляючи необхідне значення підйому опорної підошви змінюється глибина. При максимальному значенні глибина розпилу складає 64мм.
  • Функція зміни нахилу підошви відносно пили призначена для проведення похилих розпилів. Дана функція дозволяє змінювати нахил пільного диска відносно поверхні 45°.
  • Дискова пила оснащена щітковим вузлом з функцією швидкої заміни щіток. Дана система дозволяє користувачеві проводити діагностику і заміну стертих щіток, без використання спеціального інструменту і не звертаючись в сервісний центр.
  • Для забезпечення точного розпилу дискова пила Тех.АС ТА-01-501 розвиває кількість обертів холостого ходу до 4700 об/хв. Дана кількість обертів необхідна для проведення точного розпилу як в деревних матеріалах, так і металевих сплавів. Для збільшення якості розпилу у дисковій пилі рекомендується встановлювати пільний диск, призначений для чистого розпилу.

Для виконання робіт в циркулярній пилі Тех.АС ТА-01-501 встановлюється пільний диск діаметром 185мм. Використовуваний діаметр пільного диска досить поширений, що дозволяє користувачеві підібрати без зусиль оптимальний диск для виконання завдань по розпилюванню різних матеріалів товщиною до 64мм.

Придбати дискову (циркулярну) пилу Тех.АС ТА-01-501 в інтернеті-магазині tex-ас.com.ua

Купити пилу Тех.АС ТА-01-501 клієнт може в офіційному інтернеті-магазині tex-ас.com.ua. Менеджери Call-центру завжди будуть раді відповісти на всі питання, що цікавлять, і надати всю необхідну інформацію про продукт.