Будівельні фени Тех.АС

Будівельні фени Тех.АС
Пістолет гарячого повітря (будівельний фен) Тех.АС призначений для обробки будівельних матеріалів за допомогою направленої термічної дії на поверхню.

За допомогою будівельного фену Тех.АС користувач зможе виконати необхідні роботи по зняттю лакофарбного покриття з будь-якої поверхні. Виконати сушку поверхні, а також провести паяння і усадку термоусадочних матеріалів. Завдяки своїм функціям фен Тех.АС має попит серед майстрів, які виконують різні роботи де застосовується термічна дія на оброблювані матеріали.

Будівельні фени Тех.АС діляться на дві категорії.

До першої категорії відносяться фени, які працюють у фіксованих температурних режимах. При включенні першого режиму потік повітря прогрівається до 300 °C. Цей режим призначений для роботи з матеріалами, що не вимагають високої температури. Перемкнувши фен на другий режим він прогріватиме повітря до температури 500 °C.

До другої категорії відносяться фени з плавним регулюванням температури. Даний фен не залежно від виставленого режиму дозволяє змінювати температуру повітряного потоку.

Обираючи будівельний фен необхідно враховувати такі характеристики як, скільки режимів прогрівання повітря встановлено у фені і міра прогрівання повітряного потоку.

Будівельний фен Тех.АС ТА-01-048 оснащений двоступінчастою системою регулювання температури.

  • При використанні першого режиму фен ТА-01-048 прогріває повітряний потік до 300 °C, при цьому потік повітря, що прогрівається, досягає 350 л/хв.
  • При включенні другого режиму температура повітряного потоку прогрівається до 500 °C, а об'єм прогрітого повітря збільшується до 550 л/хв. Завдяки цьому фен справляється з роботою по просушуванню матеріалів, обпаленню старого лакофарбного покриття, а також паянню і інших робіт, що вимагають високі температури повітря.

Будівельний фен Тех.АС ТА-01-049 функціонує в одному з двох режимів, дозволяючи виконувати роботи по усадці, паянню і просушуванню різних матеріалів.

  • На першому режимі будівельний фен ТА-01-049 прогріває потік повітря до 300 °C. Об'єм прогрітого повітря досягає 350 л/хв.
  • Другий режим призначений для виконання робіт, що вимагають високу температуру повітря. Температура нагрітого повітря досягає 500 °C, а об'єм до 550 л/хв.

Будівельний фен Тех.АС ТА-01-053 широко використовуваний інструмент в різних напрямах де потрібне виконання складних робіт з термічною дією на поверхню. Фен ТА-01-053 оснащений системою плавного регулювання температури, дозволяючи операторові виставити необхідну температуру на одному з трьох режимів.

  • На першому режимі фен ТА-01-053 прогріває повітря до 60 °C. Даний режим застосовується для просушування різних матеріалів, де не потрібна висока температура.
  • Другий режим дозволяє регулювати температуру в діапазоні від 90 °C до 400 °C з потоком прогрітого повітря 400 л/хв. Даний режим застосовується як для просушування, так і для термічної обробки матеріалів.
  • Третій режим використовується для паяння і термічної обробки. Регулювання температури виставляється в діапазоні від 90 °C до 650 °C. Потік повітря, що прогрівається, на третьому режимі досягає 600 л/хв.

Придбати будівельний фен Тех.АС в інтернеті-магазині tex-ас.com.ua

Обираючи будівельний фен Тех.АС у фірмовому інтернеті-магазині tex.ac.com.ua, важливо заздалегідь визначиться для яких робіт вибирається фен та які необхідні температурні режими для виконання завдань. Правильно підібраний фен не обмежуватиме користувача в проведенні термічних робіт.